[#1] Deuteros
Cześć. Na pewno nie jeden z was grał w Deuterosa na Amidze, gra jest extra gram w nią od dłuższego czasu i bardzo mi sić podoba.
Ukończyłem ją nie raz lecz do dzisiaj nie rozumiem jednej rzeczy. W pewnym momencie gry wymyślamy broń która zamiast zabijać wrogów zaczyna grać jakąś melodie. O co tutaj chodzi? Czy jest to autentyczna broń czy jest to żart programistów którzy napisali gre czy też ja może coś źle robie? Może ktoś z was wpadł na pomysł jak posługiwać sić tą wrćcz powalającą według mnie ze smiechu wrogów bronią?

[#2] Re: Deuteros

@Butcher, post #1

W którym momencie, co do jej wyprodukowania i instalacji jest potrzeba? Skończyłen Deuterosa i nie przypominam sobie tego, a spędziłem z nim kilka latek :)

[#3] Re: Deuteros

@Przemek Kowalczuk, post #2

Broń pojawia sić w po zdobyciu przedostatniej galaktyki. Wygląda jak stare radio lampowe, ustawiasz ją na "Tool pod", startujesz i jak jesteś w pulpicie uruchamiasz ją w taki sam sposób jak instalujesz nowe "Frame" na orbicie kiedy montujesz nową stacje orbitalną. Wtedy wyskakuje widok radia i pod nim regulator głośności...... i w tym momencie mamy fajną zabawe przy jakiejś tandetnej melodii. Z tego co sobie przypominam to chyba nazywa sie "Sonic blaster". Dziwie sie że po tylu latach grania tego nie zauważyłeś.

[#4] Re: Deuteros

@Butcher, post #3

Dobra, pamiętam. Gdzieś wyczytałem, że to po prostu żart Iana Birda :) Zauważyłeś, że będąc jeszcze w Sol i handlując z Methanoidami po iluś kursach np. na Tytan 'zaprzyjaźniasz się' z 'kierownikiem' stacji i on daje ci plany lasera? Tylko raz coś takiego mi się udało, i ... w zasadzie już nie jestem pewien czy mi się nie przyśniło

[#5] Re: Deuteros

@Butcher, post #3

Ja sobie tez pykam juz kilka rady w Deuterosa. I do dzisiaj nie wiem jak ta brania cokolwiek zdzialac. Kurde. Nikt nie ma pomyslu ??
[#6] Re: Deuteros

@Butcher, post #1

Czesc.Gralem na Amidze,podejrzewam blad w programie,moze zle skopiowana gra.Poszukuje ta gre,chce zagrac na PC,jaka masz wersje
EDEK
[#7] Re: Deuteros

@EDEK, post #6

Na PC sobie nie pograsz w Deuterosa (na razie) bo ona nigdy nie wyszła na PC. Jedyne co Ci zostaje, to emulator Ami. Albo możesz poczekać, aż grupa zapaleńców zrobi konwersję na PC, bo prace już trwają. Więcej informacji tu:
http://www.deuteros.easynfree.net/phpBB2/

[#8] Re: Deuteros

@OSH, post #7

No powiem wam panowie że jeśli faktycznie doszło by do tego że ktoś wypuści tą gre na PC to będzie to dla mnie rewela roku. Miemy tylko nadzieje że ludzie którzy to zrobią nie dadzą ciała i w grze nie będzie jakichś znaczących zmian, bo jakby nie było wtedy, nie będzie to już wtedy ten sam Deuteros.

[#9] Deuteros - drones

@Michal_82, post #5

Niech ktoś mi powie, proszę jak zrobić, żeby wyprodukowe drone były dostępne na moich statkach?
Produkuję drone, produkuję komputer do sterowania nimi, montuję tego kompa na 3 ładowniach statku i wciąż mam 0 drones na tym statku. Próbowałem klikać na poszczególne ładownie, żeby dodać drones tak jak np. surowce, ale takie okno mi się nie otwiera.

Pomóżcie mi szybko bo zaraz zaatakują mi Wenus i znowu zbiorę bęcki.
[#10] Re: Deuteros - drones

@Freak, post #9

Dronki można ładować tylko do Warship'a zrobionego ze statku międzygwiezdnego, dowodzonego przez Admirała (tu się mogę mylić).
Przy okazji dobra tatyka podczas bitwy (kali sam wymyslił :))
1. Na Warship zabierasz kilka dronek i uzbrajasz go w torpedy.
2. Z obcego statku wyłania się chmara dronek, ty walisz torpedą (zawodowcy zdążą odpalić dwie) nie za wcześnie, nie za późno.
3. Spier******, no salwujesz się ucieczką.
4. powitarzasz akcję, tym razem z obcego statku wyłoni się już około 50% dronek, hehe

Wada: torpedy są robione z paliwa deuterowo-helowego więc to trochę kosztuje.

Pozdrawiam,

[#11] Re: Deuteros

@OSH, post #7

czy ktoś wie gdzie można ściągnąć cały opis to tej zajebistej gierki :) :)
[#12] Re: Deuteros

@krystian, post #11

Nie spotkałem sić nigdzie w necie z opisem. Kiedys miałem opisik po polsku, który kupiłem razem z grą ale że lata mijają a papierów przybywa wićc zapodział mi sić gdzieś :(

[#13] Re: Deuteros - drones

@Przemek Kowalczuk, post #10

Lepiej jak statkiem dowodzi Warlord bo drony mają wtedy siłe 2000. ;)

[#14] Re: Deuteros

@Butcher, post #1

Ostatnio zaglądam do skrzynki a tu taka emalia :

Message sent to you follows:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hear this all users.

Me (Dr. Dude) and dex have great plans.
- Kick the Amiga Deuteros version in to docking of C++
- extract the works
- fix up new graphics
- toss out a few bugs
- new features

In all we do not want to lose the feeling of old times, but yet we want to
give the feeling of new times.

But there is a problem... a big one...
Nor me or dex have contact whit Ian Bird. If my memory serves me well i
remember there is another guy on our forum that coded hand in hand whit
Ian.

We NEED the permision from the allmighty Ian, or we are stuck
So if YOU the gamer have the contact to Ian, mail me or dex right away


Great thanks, ur only helping ur self ;)
Dr. Dude and Dex



Jush sie ciesze :D :D :D

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem