[#1] EXODUS - POMOCY!!!
Ludzie pomocy!!!
Jak do (CENZ) przejść misję 12??? Zaczyna się normalnie, ale już po 3 minutach obce jednostki atakują moją bazę! I to nie tylko lądowe, najgorsze są te (CENZ) (CENZ) CENZ) latające z rakietami na pokładzie. Można wprawdzie wybudować drugą bazę (czego nie da się w żadnej innej misji) ale co z tego? Buduję bazę, przylatuje jeden (CENZ) (CENZ) bombowiec tych (CENZ) (CENZ) Moroi, ja się nim zajmuję, z drugiej strony przylatują 3 nowe (CENZ) (CENZ) (CENZ) bmbowce, parę czołgów, rozwalają jedną bazę, rozwalają drugą i po zawodach.
Przeszedł ktoś tę misję???
Pomocy, bo zaczynam mieć dość!!!
Aha, jest to ORYGINALNA wersja, żadna piracka kopia.

[#2] Re: EXODUS - POMOCY!!!

@OSH, post #1

Przeszedlem juz dosc dawno ale masz racje gierka ma cos w sobie szkoda ze nie ukazal sie zaden dodatek albo edytor misji mozna by sie jeszcze pobawic ja mialem sposób taki w prefsach do gry szybkosc gry ustawialem jak najwolniej i wtedy masz czas na przygotowanie sie na atak jesli ustawisz szybkosc na maxa to wszystekie misje sa nieco trudniejsze-u mnie to tak dzialalo jak u innych nie wiem
[#3] Re: EXODUS - POMOCY!!!

@OSH, post #1

To proste. Ja juz to dawno temu przeszedłem i wielu osobom przesłałem sejwa. W tej misji trzeba przyjąć taktykę ofensywną. Jak najszybciej wyprodukować wieże strzelnicze wokół bazy i pełno wozów laserowych. Potem wszystkim co się ma atakujemy najmocniejszego atakującego wroga. Oczywiście nie oddalamy się od bazy. No i oczywiście non stop ją naprawiamy (musisz pozostawić gotówkę). Tak się broniąć musisz przetrwać te 20min i koniec misji.
[#4] Re: EXODUS - POMOCY!!!

@kmilota, post #3

No tak, tylko, że ja nie mogę zdążyc z wybudowaniem radaru, a co dopiero wież rakietowych, o fabrykach już nie wspominając. Za szybko pojawiają się wrogie jednostki!!!
Od momentu rozpoczęcia misji upływają jakieś 2 minuty i już pierwsze jednostki wroga podchodzą pod bazę!!!

[#5] Re: EXODUS - POMOCY!!!

@OSH, post #4

Sam sobie odpowiadam na list :D
Dziękuję wszystkim, którzy starali mi się pomóc w przejściu 12. misji!
Udało się ją przejść dzięki radzie kolegi, podpisującego się jako "DziadzioMiecio", który poradził zmniejszyć szybkość gry. Grta straszliwie zwolniła (zwłaszcza w HI-RES-ie) ale dzięki temu mogłem ogarnąć całe pole bitwy. Mało nie zatańczyłem z radości, jak pojawił się napis "MISJA WYPEŁNIONA"
Dziękuję wszystkim jeszcze raz!

[#6] Re: EXODUS - POMOCY!!!

@OSH, post #1

uzyj chetera i zmień stan gotówki na 65535 i szybko wybuduj wieże
[#7] Re: EXODUS - POMOCY!!!

@skipi, post #6

A co to za przyjemnosc z gry gdy sie oszukuje?
[#8] Re: EXODUS - POMOCY!!!

@reactor, post #7

ekh, to jest właściwe stanowisko. Nie ma sensu dopisywać sobie kasy, bno co to za przyjemność z grania? Ja np. robiłem tak gdy zacząłem grać w UFO. Jak zabiłem Obcego - SAVE, jak mi zginął zołnierz - RESTORE i tak w kółko. po 2 dniach takiego "grania" poczułem, że to nier ma sesnu, bo gdzie tu jakikolwiek dreszczyk emocji, skoro i tak wygram? Więc zacząłem grać "normalnie" i dopiero wtedy zaczęła się prawdziwa zabawa
Aha, tę misję w Exodusie już przeszedłem :D.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem