[#1] Microcosm
Prosze o odpowiedź pany! Grał w to ktoś? Odkąd w 94 zobaczylem screeny w MA nie moge zapomniec o tej gierze. Co to sobą tak naprawe prezentuje?
[#2] Re: Microcosm

@Fazior, post #1

Mam oryginal Microcosm na CD32 (thx Shulu :) ) Co do gry - intro powala,naprawdę robi wrazenie, jedno z najlepszych intr jakie mozna zobaczyc w amigowych grach. A co do samej gry - grywalnosc nie jest na najwyzszycm poziomie ale mozna nawet przyjemnie polatac i postrzelac.
BTW: microcosm bylo pokazane w reklamie TV konsoli CD32
[#3] Re: Microcosm

@Fazior, post #1

No gieraka fajna graficznie na CD32 z Fastem dziala super.... bez troszke gorzej ale gra sie naprawde dobze... rpodukcja jak na tamte czasy rewolucujna, a dzisia robi wrazenie jedynie jesli hcodzi o konfiguracje na jakiej dziala. Tak poza tym zeby cos wiecej powiedziec trzeba zagrac....
[#4] Re: Microcosm

@Fazior, post #1

Graficznie Wypas !! Intro powala, z miodem juz troche gorzej.
BTW:proponuje zobaczyc wersje na klona....zenada (grafa chyba w 32 kolorach):)
[#5] Re: Microcosm

@Fazior, post #1

Ja w to grałem na A4000/040/25MHz i CasheCDFS. Gra szła płynnie, ładne animacje i wciągająca. To taki cokierek który wykorzystuje AKIKO w AmigaCD32.
[#6] Re: Microcosm

@kmilota, post #5

przerost formy nad trescia - zabawna przez 10, no moze 15s.

ja mialem problemy na 040/40 - animacje przewijaly sie za szybko i co chwila cos sie czytalo z plyty niemile stopujac cala akcje.

powtarzam: gre trzymac tylko ze wzgledu na intro. reszta jest denna.
[#7] Re: Microcosm

@kempy, post #6

Pamietam z MA zapowiedz Megarace, tez mialo miec powalajaca grafe-wyszło to kiedys?
[#8] Re: Microcosm

@Fazior, post #7

nie
[#9] Re: Microcosm

@kmilota, post #5

skad wiesz ze wykorzystuje akiko?
[#10] Re: Microcosm

@Fazior, post #1

Takiej grafy nawet niektóre gry na k.graf nie mają. Rewelka i tyle! Akiko pokazuje swoje pazurki. Na pc ta gra to czarna rozpacz! Jeśli nastawisz się na nią jak na (nie)zwykłą strzelankę, to można nawet spędzić trochę czasu. Gra trudna! Gdzieś nawet miałem kody do niej (w stylu: 2x fire, pad w lewo, 2x w prawo, trójkąt ;) ) Klasyk!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem