[#1] SuperStreetFighter2Turbo - dziwna sprawa
dorwalem SSF2T z rozszerzeniem hd zajmuje ponad 11MB (spakowane),
po zainstalowaniu ktore trwalo ok 20 min i po kilku probach uruchomienia wreszcie to odpalilem... intro jakies sie ukazalo calkiem ladne w hires, potem Menu opcje jakies ubogie, ale ide dalej probuje wybrac ludka i tu pierwsze problemy joy dziala ale fire trzeba szukac na klawiaturze, w opcjach nic nie mozna ustawic do tego brak muzyki - dzwieki sa....
mimo niezlej grafiki gra jest paskudna - wkurzylem sie paskudnie..
wiec mam pytanie.. czy to jakas bzdurna wersja? bo widzialem tez SSF2 (bez turbo) zajmuje tylko ok 5MB (spakowane)...

to jak to jest z tym calym SSF2T????
[#2] Re: SuperStreetFighter2Turbo - dziwna sprawa

@mateusz, post #1

Taka jest wersja na Amigę. Naprawdę. Gametek spieprzył konwersję robiąc wszystko tak by działało na najsłabszym możliwie sprzęcie (czyli A1200 bez niczego, ale w redukcji kolorów i klatek animacji zjechali niżej niż A500 a może nawet A1000 lub coś jeszcze słabszego).

[#3] Re: SuperStreetFighter2Turbo - dziwna sprawa

@grxmrx, post #2

ale jesli chodzi o kolory to na pewno jest 256 i wyglada niezle... a opcja koszmar zero konfiguracji, nie wiem jak ONI chcieli w to pograc....
wiem, wiem ze jest jeszcze inna wersja kiedys ja mialem ludziki byly mniejsze i chyba sie gralo normalnie.... TU ludziki sa takie jak w SF2 moze nawet ciut wieksze.... spieprzone jest tu 'tylko' brak konfiguracji i muzyki..
cholera zawsze jak jest cos fajnego to KTOS musi to spieprzyc....
[#4] Re: SuperStreetFighter2Turbo - dziwna sprawa

@mateusz, post #3

Nie jest spieprzone. Po prostu ciosów jest dużo jak na jednoprzyciskowy dżojstik (a może nawet jak na dwuprzyciskowy).
Są Punch 1, 2, 3 i Kick 1, 2, 3. Po prostu tak to zostało rozwiązane, że trzeba używać klawiatury lub jeśli dobrze pamiętam pada cd32 na przykład.

Recenzja i opis ciosów są dostępne w dziale Strefa Gier.


A ta druga gra, o której wspomniałeś to Super Street Fighter 2 (bez Turbo) : The new chaelengers.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem