[#1] Cannon Fodder - Nowa Kampania
Czy ktoś chce może aby powstała nowa kampania do tej gierki?
Razem z bratem zrobiliśmy już kilka pierwszych misji, i chcemy się upewnić czy będzie ktoś chciał w to grać :S

[#2] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@Korni, post #1

Ja z chęcią potestuję :D
[#3] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@Korni, post #1

Ja sobie pogram :)
[#4] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@Korni, post #1

zeby tylko ktos nie przesadzil z poziomem trudnosci... ;P
[#5] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@Korni, post #1

Jasne! Z ogromna przyjemnoscia!

PS: Oczywiscie bedzie wersja instalacyjna na hd? :)

[#6] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@Shoonay, post #5

Wersja HD Cannon Fodder oczywiście wymagana, a co do installera to się jeszcze okaże :) A trudność będzie zbliżona do jedynki i nie będzie takiej bezsensownej rzeźi jak w dwójce :D
[#7] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@Korni, post #6

Chetnie rozwale nowych gnojkow :D
[#8] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@Korni, post #1

SUPER pomysł !
Marzą mi się polskie nazwiska w CF, np. polityków, albo żołnierzy bazujących w Iraku.
Jaki będzie koszt zakupu nowych kampanii?

[#9] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@Korni, post #6

no nie zeby obie czesci cf byla jakies ultratrudne - da sie je spokojnie przejsc. piszac o potencjalnym poziomie trudnosci mialem raczej na mysli fakt, ze wiele amatorskich leveli do roznorakich gier jest robione przez/dla psycholi. niektorzy brak pomyslow nadrabiaja iloscia materialu przeznaczonego do eliminacji. ;P
[#10] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@Korni, post #1

Ja będę grał, 2 części juz przelazłem. Zróbcie sporo misji, to będzie dużo
zabawy (proponuje ze dwie wersje misji: normalną i trudną, to znaczy
w trudnej wersji powinno być mniej granatów i itd.).
Tak przy okazji jak sie robi takie misje ??.
Życze powodzenia i wytrwałości. Pozdrawiam
[#11] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@faraon6, post #8

Uchh... Z nazwami polityków to nie wiem jak to będzie, a kampania będzie miała tyle samo misji co standardowa.

Na razie korzystamy z CFME (Cannon Fodder Map Editor) jak sama nazwa wskazuje jest to edytor map, jednak zrobienie nawet jednej misji jest czasochłonne, mapę składa się z ikonek. Można to porównać do puzzli, a jak wiadomo puzzle sczególnie te wieloelementowe składa się dłuuuuuuuuuuuugo...
[#12] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@faraon6, post #8

faraon6 napisał(a):

> SUPER pomysł !
> Marzą mi się polskie nazwiska w CF, np. polityków, albo
> żołnierzy bazujących w Iraku.
> Jaki będzie koszt zakupu nowych kampanii?
>
>

Czypendziesiąt!

[#13] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@Asman, post #10

Ja rowniez jestem za ..... swietny pomysl

Pozdrawiam
[#14] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@Senjuro, post #13

Tesh jestem za tyle tylko ze dreczyt mnie jedno pytanie ktore raczej jest watpliwe zeby odpowiedsz byla pozytywna :( Chodzi mi mialnowicie o to czy bedzie mozna promowac ekran bo nie pracuje na TV tylko na Monitoerze SVGA bez ScanDoubler`a :(
[#15] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@Maxik, post #14

Jak teraz się nie da promować obrazu to i w przyszłości dać się nie będzie

[#16] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@Korni, post #15

A może znajdą się osoby chętne pomóc w robieniu nowej kampanii. Z bratem zrobiliśmy kilkanaście map i jakoś zabrakło weny twórczej :(

[#17] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@Korni, post #11

korzystamy z CFME (Cannon Fodder Map Editor) jak sama nazwa wskazuje jest to edytor map

Nie miałem pojęcia, że coś takiego wyszło. Skąd się to ściaga? W przypływie sentymentalnego nastroju chętnie bym zobaczył jak takie narzędzie wygląda. Zawsze bardziej interesowały mnie wieści z planów filmowych niż same filmy, jakieś techniczne ploteczki i szczegóły na temat gier niż same gry. Domyślam się, że mapę składa się z gotowych tilesów (tych "ikonek") i nie można załadować własnych? Ten edytor był używany podczas robienia oficjalnych dwóch części gry czy został zrobiony później przez jakiś maniaków i zapaleńców? :)
[#18] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@MDW, post #17

Edytor leży na naszym serwerze. Szukaj w dziale Strefa gier :D
[#19] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@MDW, post #17

Skąd się to ściaga?
Ja pobrałem z tej strony:
http://web.ukonline.co.uk/alexi.t/cannonfodder.html

Domyślam się, że mapę składa się z gotowych tilesów (tych "ikonek") i nie można załadować własnych?

Dobrze się domyślasz, składa się z tilesów i nie można załadować własnych, ale za to można zmieniać wygląd np. sprajtów i innych jeżeli są to pliki w standardzie ILBM.

Ten edytor był używany podczas robienia oficjalnych dwóch części gry czy został zrobiony później przez jakiś maniaków i zapaleńców?

Raczej przez maniaków i zapaleńców.

P.S: CFME można wypromować :)

[#20] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@Korni, post #1

A bedzie tak samo latwa jak ostatnie misje I czesci? :)

[#21] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@El Amigos, post #20

dajcie znać jak skończycuie
[#22] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@Duży, post #21

Mam pytanie jak uruchomić nowe misie do Cannon Foodder z waszej stronki . :P
[#23] Re: Cannon Fodder - Nowa Kampania

@adis, post #22

Trzeba zainstalować grę na dysk twardy i podmienić oryginalne pliki z tymi dostępnymi w archiwum z nowymi mapami.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem