[#1] Rooster ?!?
wszedzie jest widoczna 2 czesc tej gry... a co z pierwsza czescia? ktos to moze ma? bylem na oficjalnej stronie Mirage, ale tam jest tylko 2 do sciagniecia;)
[#2] Re: Rooster ?!?

@Pita, post #1

Gdzie ty ją tam wypatrzyłeś? Ja nie mogę znaleźć.
[#3] Re: Rooster ?!?

@mailman, post #2

w prawdzie jest tam tylko 1 czesc Rooster na Pc, jednak w necie mozna znalezc 2 na Amige w archiwach Tosec'a
podczas odpalenia jedynki na Pc, napisane jest ze wersja na Amige zostala zrobiona przez pana X, natomiast konwersje na Pc zrobil pan X2
zatem mam pytanie, gdzie moge znalezc pierwsza czesc gry Rooster, ktora jak wynika wpierw pojawila sie na Amige, zreszta kiedys nawet czytalem zapowiedz i pozniej recke tej gry...
jak to w koncu jest?!?
[#4] Re: Rooster ?!?

@Pita, post #3

Najpierw powstał Rooster (rok chyba 1994). Później popełniono sequel (chyba w 1995). Jakiś niecały rok po drugiej części przekonwertowano Roostera (tylko pierwszą część) na peceta (też na 1995 to wypadło).

A gdzie znaleźć? Pytać w Mirage a gdy to nie pomoże to pozostaje życzyć szczęścia na Allegro.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem