[#1] Watchtower - skoki obrazu?!?
czy to normalnie ze w czasie gry, gdy bohater przemieszcza sie po planszy, to tak hamsko obraz przeskakuje zamiast plynnie przechodzic?
[#2] Re: Watchtower - skoki obrazu?!?

@pita, post #1

Jeżeli już to chamsko. Poza tym ja takiego efektu u siebie nie zauważyłem. Na jakim konfigu odpalasz?
[#3] Re: Watchtower - skoki obrazu?!?

@mailman, post #2

A4000T, 2 mb chip, 8 mb fast, mc68040
to samo na golej A1200;(
[#4] Re: Watchtower - skoki obrazu?!?

@pita, post #3

Ja nie wiem co to może być. Dawno już w to nie grałem, ale z tego co pamiętam w tej grze ekran cały czas wolno się przesuwa w którymś kierunku (w górę, w lewo, w prawo). U mnie ten scroll (ZTCP) był na gołej A1200 i na 030 płynny. Jak będę miał wolną chwilę to to sprawdzę u siebie, aby mieć 100% pewności.
[#5] Re: Watchtower - skoki obrazu?!?

@mailman, post #4

taaaaa...
kiedys w demko pykalem i... do teraz nie wiem, czy to "zwolnienie" gry to feature czy babol.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem