[#1] Napalm completed
Jestem taki wielki, ze normalnie musialem sie pochwalic na forum. Wlasnie przeszedlem Napalma ludzmi :))))). Jak ktos mial kiedykolwiek problem z jakas misja, chetnie pomoge, bo jestem swiezo upieczony :)
[#2] Re: Napalm completed

@sordan/radiator, post #1

Napisz jakis poradnik/wskazowki do kazdej planszy. W strfje gier jest tylko recenzja. Wcale nie musi to byc jakos technicznie opisane, tylko twoje subiektywne przemyslenia i sposoby. Wiadomo, kazdy gry na wlasny sposob. Ja utknalem w trzeciej planszy dawno temu i dalem sobie spokoj z braku czasu... :)
[#3] Re: Napalm completed

@Andrzej Drozd, post #2

Coś takiego jest już nawet gotowe, ale aktualnie pracuję nad odświeżeniem zawartości. Szczegóły już wkrótce.
[#4] Re: Napalm completed

@mailman, post #3

Czekamy z niecierpliwością :D
[#5] Re: Napalm completed

@stony, post #4

Ja sięnie chwalę, ale przeszedłem ludmi do 8mego levelu. A tak w ogóle, to ile jest plansz? I czy są jakieś mission-packi do tejże gry?

[#6] Re: Napalm completed

@Lord_10up, post #5

A tak w ogóle, to ile jest plansz?

15 dla każdej ze stron.

I czy są jakieś mission-packi do tejże gry?

Nie ma.
[#7] Re: Napalm completed

@mailman, post #6

Najwyzsza pora zabrac sie za Exodusa. :)
[#8] Re: Napalm completed

@sordan/radiator, post #7

Jak nic, nie mogę przejść 2 misji w Exodusie po stronie obu ras:( kilka minut i przepadam. A gra jest fajna:P

[#9] Re: Napalm completed

@Lord_10up, post #8

Napalm mozna pobrac?

Jakie ma wymogi? 040 minimum?

[#10] Re: Napalm completed

@El Amigos, post #9

Napalm mozna pobrac?

Nie,

Jakie ma wymogi? 040 minimum?

Na 020 chyba nawet działa, ale z tego co pamiętam wymaga 16 MB Ram.
[#11] Re: Napalm completed

@El Amigos, post #9

Aby grac w Napalm wymagana jest karta gfx oraz procesor min 68030/50MHz 18MB Ram.
Można odpalic na AGA ale w niskiej rozdzalce co moze szybko zniechecic do gry.
Dowolna karta gfx rozwiazuje problem.
[#12] Re: Napalm completed

@Michal, post #11

Aby grac w Napalm wymagana jest karta gfx oraz procesor min 68030/50MHz 18MB Ram.

Nie jest wymagana. Jest zalecana.

Można odpalic na AGA ale w niskiej rozdzalce co moze szybko zniechecic do gry.

Całą grę przeszedłem grając na AGA w wysokiej rozdzielczości i kolejne misje mnie nie zniechęcały :D Znięchęcenie mnie za każdym razem ogarnia gdy widzę tą grę w niskiej rozdzielczości.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem