[#1] Poszukiwanie gier
Mam problem. Po siedmiu latach rozłąki z Amigą, wróciłem na "stare śmieci". Chciałbym pograć w jakieś klasyczne stare gry. Niestety moja Amisia na twrdzielu nie ma gier (Amiga 1200, Blizzard 1230 IV, 6 MB Ram, 540MB HDD). Czy ktoś mógłby mi pomóc ? Gdzie ich szukać?

Proszę o kontakt: deel@dolsat.pl
[#2] Re: Poszukiwanie gier

@Dariusz, post #1

Zajrzyj do działu Rodzynki na tym portalu oraz na Back2Roots.
[#3] Re: Poszukiwanie gier

@Dariusz, post #1

zajrzyj na www.back2roots.org. gry w wersji hd i adf. :P :P :P

[#4] Re: Poszukiwanie gier

@arielcpu, post #3

Chyba ktos kolejny raz skasował mojego posta.
Nie mam pojćcia czemu ktośje z administratorów kasuje, ale wydaje mi sie, ze treść ich jest normalna ....
A wydaje mi sić jedynie to , że co poniektórym na stołkach w dupach sić poprzewracało.
Co za ..... bagienne muły...

[#5] Re: Poszukiwanie gier

@RipHead, post #4

Na adres prywatny maila w tej sprawie Ci wysłałem. Zwrotu żadnego nie otrzymałem.

Na wszelki wypadek gdyby nie dotarł - adresy stron, które podałeś, zawierają to oprogramowanie nielegalnie.

Dyskutujemy dalej o bagiennych mułach i dupach na stołkach?
[#6] Re: Poszukiwanie gier

@mailman, post #5

Hej, Mailman!
Czy ja tu mialem jakis komentarz?
Zdaje mi sie, ze cos pisalem, ale nie ma sladu. :(

A nie dostalem emaila, ze post zostal usuniety.

[#7] Re: Poszukiwanie gier

@El Amigos, post #6

Dostałeś, dostałeś. Każdemu wysyłam.

Ale może skończymy z rzeczami niezwiązanymi z tematem wątku?
[#8] Re: Poszukiwanie gier

@El Amigos, post #6

Tak to już jest, że o stare gierki trudno...

Nie znajdziesz ich w sklepie, gdziekolwiek oryginała trudno kupić w Polsce nawet jakbyś chciał. I smutno mi z tego m.in. powodu.

CHLIP

A, w PPA starają się aby piractwa nie było, i słusznie, dlatego usuwają/edytują niektóre posty.

Jak chesz szukać gier niepewnego statusu prawnego to raczej nie na tym forum. Chyba dobrze mówię Mailman???

Trzeba szukać na własną rekę albo z pomocą kolegów.

[#9] Re: Poszukiwanie gier

@Korni, post #8

Bardzo dobrze piszesz. O to właśnie nam chodzi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem