[#1] HiredGuns
Robię nową stronkę o Hired Guns :)
Narazie wygląda to tak http://amigos.amiga.hu/AmiTapetki/screen.png

Niebójcie się, powinno ruszyć także na amigowych browserach :D

Od strony technicznej nie jest źle ale może ktoś również jest fanem tej gierki i pomoże mi od strony merytorycznej?

Acha... Może ktoś ma oryginalne instrukcje do tej gierki?

[#2] Re: HiredGuns

@Korni, post #1

Czego konkretnie potrzebujesz? Posiadam instrukcję (a przynajmniej postaram się ja wykopać). Najlepiej skontaktuj się na priv. Adres znasz.
[#3] Re: HiredGuns

@Korni, post #1

Fajnie, jestem fanem tej gry, dla mnie to jedna z najlepszych gier na Amigę. Pamiętam spotkania z kumplem u którego poległo wiele mutantów. Heh, to były czasy. :D :D :D

[#4] Re: HiredGuns

@Korni, post #1

"Przestukana" instrukcja jest dodana do instalki pod WHDLoad.

Pozatym, jezeli cie to interesuje, mam w "posiadaniu" (bo sam zrobilem ^_-) liste broni z ich "sila ognia" (czego nie ma nawet w instrukcji!!!).
[#5] Re: HiredGuns

@Korni, post #1

> Robić nową stronkć o Hired Guns
> Narazie wygląda to tak
> http://amigos.amiga.hu/AmiTapetki/screen.png

Hmm... czytam ten "wstęp"... i nie w pełni się zgadzam. Pod względem "fizyczności" engine do HG jest O WIELE PROSTSZY niż ten do Eye of the Beholder. Dla przykładu nie możesz rzucać przedmiotami, położyć kilka przedmiotów na jednym polu, położyć jakiś przedmiot na płycie nackisowej, i wiele innych. Jedyną rzeczą kktóra jest w HG, a nie było w EOB to przesuwanie i popychanie przedmiotów...

A i tak z enginem Dungeon Master (szczególnie II) nie może się chyba równać żadna RPG na amigę... No, może tylko Knightmare i Captive. ^_-
[#6] Re: HiredGuns

@Solo Kazuki, post #5

Heh , DungeonMaster - po nim juz mi sie zaden RPG na Ami nie podobal , alo to taki maly OT z mojej strony :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem