[#1] Superfrog - help!
Po paru latach postanowilem ponownie przejsc Superfroga. Niestety utknalem w swiecie Ancient (level 4.4). Dochodze do wyjscia i brakuje mi 6 monet. Domyslam sie, ze przegapilem gdzies tajne przejscia. Tylko gdzie one sa?
Kamraci pomozcie!
[#2] Re: Superfrog - help!

@PopoCop, post #1

O, chłopie. Cieżko będzie pomóc. Ukrytych miejsc w tym poziomie jest naprawdę sporo. Ja najczęściej zapominam o monetach, które są w pomieszczeniu z kładkami. Normalnie trzeba z niego wyjść na górę w prawo, lecz trzeba zejść na dół w lewo, aby zebrać z kładek monety. Może to właśnie to miejsce?
[#3] Re: Superfrog - help!

@mailman, post #2

A moze ktos ma mape do tego poziomu?
[#4] Re: Superfrog - help!

@PopoCop, post #3

Hehe...

Najlepsza metoda to badać każdą ścianę trzymając joya w jej stronę. Na pewno odkryjesz coś nowego.
Monet jest zwykle o wiele za dużo niż potrzeba (na każdym levelu).

[#5] Re: Superfrog - help!

@El Amigos, post #4

No jasne, ze znam ta metode. Tylko na tym feralnym poziomie jakos nic z niej nie wychodzi...
[#6] Re: Superfrog - help!

@El Amigos, post #4

Monet jest zwykle o wiele za dużo niż potrzeba (na każdym levelu).

Akurat na tym poziomie trzeba zebrać wszystkie :D
[#7] Re: Superfrog - help!

@mailman, post #6

Eeeee... tam.
Wiem tylko tyle, że pod koniec każdego worlda jest ich coraz mniej, ale żeby w którymś trzeba było wszystkie zebrać? Nie jestem pewien.

A może jednak jakiś secret ominąłeś?

[#8] Re: Superfrog - help!

@PopoCop, post #1

W związku z tym, że moja prośba spotkała sie z "ogromnym" zainteresowaniem i setki graczy pospieszyły mi na forum z pomocą musiałem poradzić sobie sam.

Gdyby ktoś miał podobny problem z "Superfrogiem" jak ja, to polecam stronć http://pooka.ezri.mine.nu/sfrog/
[#9] Re: Superfrog - help!

@PopoCop, post #8

No i co poradziłeś sobie ?

Asman

[#10] Re: Superfrog - help!

@El Amigos, post #7

w kosmosie trzeba - 1 plansza ;)
Natomiast jesli chodzi o ten etap w piramidach, to trzeba zbierac wszystko a na koncu jest miedzy kolcami (na dole) ukryte przescie i tam sa monety. Poza tym skacz na roznymi tarczami i kolatkami - w wiekszosci przypadkow tez cos znajdziesz


btw: przeszedlem SF w tym roku juz z 15 razy ;) a moja kobieta jest juz kosmosie... hmm, na poczatku mowila, ze 3 "planszy" nigdy nie przejdzie.
Wogole, to gra kultowa, nie ma co. Szkoda ze drugiej czescie nie bylo.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem