[#1] Symulator
Czy istnieje jakiś symulator lotu z teksturami (MC68xxx)?
[#2] Re: Symulator

@Bartek, post #1

Jest...Nazywa sie Tornado ,jest tez wersja AGA
[#3] Re: Symulator

@waldiamiga, post #2

eee mam to ale tam chyba nie ma tekstur, tam jest tylko takie cieniowanie nic więcej.
[#4] Re: Symulator

@waldiamiga, post #2

Wydawalo mi sie ze byly :)...Polecam ze symulatorow JetPilot lub TFX...szkoda ze ten ostatni jest tak zwalony... :S
[#5] Re: Symulator

@Bartek, post #3

Co tam jakieś tekstury :) Ja swego czasu zagrywałem się w Gunshipa 2000.
[#6] Re: Symulator

@Bartek, post #1

Jest cos fajnego ale to chyba nie symulator, chociaz... ;) Jest to klon Comancha i nazywa sie "The Shadow of the Third Moon" (TSotTM), pracuje zarowno na AGA jak i GFX. Demo jest chyba nawet na Aminecie (?).
[#7] Re: Symulator

@Andrzej Drozd, post #6

Owszem, "The shadow..." jest bardzo ładny, nieźle chodzi już na 68030 50 MHz. Oparty na engine z Comancha.
Moim ulubionym symulatorem, co prawda bez tekstur, jest Armour Geddon. Trudno już nawet wystartować, a o zestrzeleniu nieprzyjaciela działkiem już nie mówiąc. Bardzo realistycznie zachowuje się samolot i całe jego otoczenie. Jedynym (dla mnie) minusem tej gry jest to, że jest to gra strategiczno-symulacyjna. Ale część symulacyjna bije moim zdaniem wszystko co wcześniej i później zrobiono na Ami. Dokładnie odwrotnie jest z grą F15 II - tu załadowałem pierwszy raz w życiu grę, wybrałem poziom trudności Ace i bez problemów skończyłem z marszu kilka misji. Nie o to chodzi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem