[#1] Commando dla Amigi
Szczerze mowiac dopiero teraz sie dowiedzialem ze istnieje Commando dla Amigi. Gdyby nie pewna strona "Abondaware" do tej pory bym tego nie wiedzial i gralbym w Commando na emulatorze MAME
Gra jest wierna konwersja z automatow (nie ma oczywiscie wrzucania coinow :) i dziala na WHDLoad.

Jest tylko jedno ale - nie wiem jak rzucac granatami. Sprawdzilem wszystkie klawisze i nic. Mysle ze problem tkwi w konfiguracji WHDLoad. W takim razie jak to skonfigurowac?
[#2] Re: Commando dla Amigi

@Andrzej Drozd, post #1

Na myśl o tej grze przypominają się mi stare wspaniałe czasy z salonów gier. Byłem mistrzem w tej grze. Za jeden żeton grałem 1 h lub więcej, aż się zmęczyłem albo mnie wygonił właściciel. Nie wiedziałem, że jest na Amidze ta wyczerpująca gra. Poproszę o adres jesli nie jest to illegal. Bez granatów to raczej ciężko będzie grać. Pozdrawiam Commando'sów.
[#3] Re: Commando dla Amigi

@Andrzej Drozd, post #1

Wydaje mi się, że wystarczy przytrzymać batona od joya, ale sprawdze to u siebie.


Asman/Action

[#4] Re: Commando dla Amigi

@Andrzej Bugajny, post #2

Podaj adres e-mail, poniewaz PPA znowu nie wyswietla picturow z adresem. Albo napisz na andrzejdrozd@interia.pl


A co do samej gry, jezeli nikt nie wymysli jak rzucac granatami to sprobuje ja z powrotem przerobic na wersje dyskietkowa. Moze ruszy z dyskietek.
[#5] Re: Commando dla Amigi

@asman, post #3

Sprawdziłem, by rzucać granatami wystarczy przytrzymać guzik od joya i juz lecą granaty.

Pozdrawiam

Asman/Action

[#6] Re: Commando dla Amigi

@asman, post #5

Dziala. Czasami to co jest zaproste i to czego szukamy gdzies daleko jest obok nas :)


Ale dzieki temu pare osob pogra sobie w ta super gierke :)
[#7] Re: Commando dla Amigi

@Andrzej Drozd, post #1

Czy ja wiem czy wierna? Mnie się w ogóle nie podoba wykrywanie kolizji - jest jakieś podejrzane moim zdaniem. Da się grać, ale..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem