[#1] Skidmarks
jak to jest z tymi skidmarksami...
czy kazda kolejna czesc jest inna, czy oprocz standardu z poprzednich posiada jedynie nowe dodatki typu poprawione engine, nowe samochody i trasy?

- Skidmarks (standard?)
- Skidmarks 2 (to samo + dodatki?)
- Super Skidmarks (co oznacza to super? czym sie rozni od wersji nie super?)
- Super Skidmarks DataDisks (rozumiem ze to dziala jedynie z wersja super? poprawia engine do wersji 2.2.1 i zawiera dodatkowe 2 trasy?)
- Super Skidmarks + (edytor? ma go ktos? moze zawiera sie w datadiskach?)
- Ultimate Super Skidmarks (jest to zwykly Super Skidmarks 2.2 z edytorem tras i tyle? czy cos jeszcze nowego do samej gry dodano?)
[#2] Re: Skidmarks

@AmigaRuleZZZ, post #1

Tak naprawdę to Skidmarks były tylko dwie cześci: Skidmarks i Super Skidmarks (znane też jako Skidmarks 2). Z tego co pamiętam do każdej z cześci wyszedł chyba tylko jeden oficjalny dodatek (na pewno taki Data Disk wyszedł do Super Skidmarks, nie jestem pewien co do Skidmarks).
[#3] Re: Skidmarks

@AmigaRuleZZZ, post #1

Aha, niektóre z rzeczy, które wymieniłeś to po prostu jakieś boxy wydane przez Acis (zbijanie kasy), które mogły w sobie zawierać wspomniany edytor, ewentualnie nowe trasy/samochody jak i na pewno nową wersję engine'u gry.
[#4] Re: Skidmarks

@mailman, post #3

to jeszcze pozostaje pytanie dla tego kto sie troche ogral...
czy jesli nabede Super Skidmarks (aka Skidmarks 2), to nie potrzebuje pierwotnej wersji o nazwie Skidmarks, poniewaz ta nowsza zawiera te elementy rowniez w sobie?
[#5] Super Skidmarks 2

@AmigaRuleZZZ, post #1

Może troche zbocze z tematu, ale jest taka sprawa, że mam oryginał gry jak w tytule, jest tylko jeden problem - niektóre dyskietki po jakimś czasie są już wadliwe, mają błędy odczytu, etc. Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji, sprzedać nie mogę jak bym chciał, bo nie nagram jakiegoś pirata z internetu by dostarczyć komuś wersje działającą...

[#6] Re: Skidmarks

@AmigaRuleZZZ, post #4

Te dwa tytuły należy traktować niezależnie. Coś jak Stardust i Super Stardust. To przecież dwie różne gry. Tak samo jest tutaj. Skidmarks od Super Skidmarks różni wiele, bardzo wiele. I nie potrzeba mieć jednego aby grać w drugiego.
[#7] Re: Super Skidmarks 2

@grxmrx, post #5

Skontaktuj sie z kimś kto ma oryginał tej gry i poproś o skopiowanie wadliwych dysków. Gorzej jeśli twoje dyski są już trwale uszkodzone tzn. niczego nie da sie na nich nagrać...
[#8] Re: Super Skidmarks 2

@PopoCop, post #7

W przypadku Super Skidmarks skopiowanie oryginalnych dysków z trasami będzie nieco utrudnione... A poza tym to trochę na bakier z prawem... :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem