[#1] Settlers Intro - blad graficzny?!?
znalazlem jakis dziwny blad w trakcie intro The Settlers.
3 animacja w kolejnosci, gdy biegna dzieci...
myslalem ze to wina dumpowania obrazu adf, ale jednak nie bo na roznych wersjach jezykowych, a nawet na oryginalnej wersji z CAPS Project jest to samo...
czyzby to byla wina emulatora (probowalem przeroznych ustawien Amig)?
ja na swojej A600 nie przypominam sobie abym widzial takie bledy;)
[#2] Re: Settlers Intro - blad graficzny?!?

@AmigaRuleZZZ, post #1

Na A4000 też nie ma takich błędów. Chyba emulator nie wyrabia :)
[#3] Re: Settlers Intro - blad graficzny?!?

@kmilota, post #2



Takie krzaczki są w emulatorach niestety na porządku dziennym.
[#4] Re: Settlers Intro - blad graficzny?!?

@serwisant, post #3

problem z tym ze jak mi przez niego przelecialo z 400 gier to takiej jazdy jeszcze nie bylo...
obecne wersje zblizone do 1.0 sa calkiem niezle, wrecz ciezko znalezc jakies niedociagniecia, grafa sie cyrtoli tylko na cache'ach ktore mozna wylaczyc, ale tym razem niezaleznie od ustawien procka wystepuje to samo;)
wiec po tym tak dlugim, czestym wykorzystywaniu tego emulatora nie zgodze sie ze jest to na porzadku dziennym, trzeba umiec dobrze ustawic parametry.
chetnie bym sprawdzil settlersow na mojej prawdziwej Amidze, ale akurat pierwsza dyskietka z intrem jest totalnie zuzyta;(
[#5] Re: Settlers Intro - blad graficzny?!?

@AmigaRuleZZZ, post #4

Gre odpalasz z wlaczonym JITem czy w trybie A500?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem