[#1] RPG
Poszukuję gier Ambermoona i AAmberstar'a - widział je może ktoś ostatnio?? :)

[#2] Re: RPG

@11MASTEr, post #1

przestan ten watek byl juz poruszony dawno,przeszukaj archiwa fourm

[#3] Re: RPG

@11MASTEr, post #1

Poszukaj na stronie Thalionu.

[#4] Re: RPG

@11MASTEr, post #1

Jak dobrze pamietam , to Ambermoon byl na ktoryms kompakcie okladkowym MA , jak chcesz to w domu sprawdze na ktorym .

[#5] Re: RPG

@Darek S., post #4

AmberMoon 1.07 (pelna wersja) MA-Cover nr. 10, maj 1999 (nie MACD) :)
[#6] Re: RPG

@Andrzej Drozd, post #5

Na tym coverze jeden z DMSów jest lekko skopany(słyszałem że nietylko u mnie),także najlepiej ze str. Thalionu.


skobry3@o2.pl
[#7] Re: RPG

@11MASTEr, post #1

To i tak nie dla mnie tylko dla kolegi :)
A zapytałem się na forum bo juz kiedys tego szukałem i NIC :(
Okazało się jednak, że zapytałem trochę na wyrost -ponieważ w ciągu 10 min. znalazłem i to w takim formacie jaki kto zechce.

[#8] Re: RPG

@skobry, post #6

Ten "Ambermoon" z MA CD działa i da się go na 100% skończyć! Inną sprawą jest to, że znajduje się na tej płycie nielegalnie.
[#9] Re: RPG

@kempy, post #8

Skoro działa na 100%-udało Ci się w wieży w której walczy się ze smokami zwerbować rangera Valdyna

skobry3@o2.pl
[#10] Re: RPG

@skobry, post #9

Mi sie udało zero problemów - wersja ze stronki thalionu, jedyne co trzeba robic to podmienić ten jeden plik jezykowy, co zreszta jest dokładnie opisane.
[#11] Re: RPG

@11MASTEr, post #7

A nie mowilem :D

[#12] Re: RPG

@skobry, post #9

Napisałem że da się skończyć na 100% a nie w 100-tu procentach. :) Rangera nie kojarzę wcale - być może go ominąłem (musiałbym sprawdzić zachomikowane gdzieś stany gry). Wiem jednak że były dwa błędy - jeden ten znany, z drzwiami w wieży Luminora (?) oraz drugi z wykładanie się w okolicach współrzędnych 0.0 (na morzu). Jakkolwiek nadal twierdzę, że wersja z MA jest grywalna i można się również w niej cieszyć (po dłuższej zabawie) końcówką.
[#13] Re: RPG

@11MASTEr, post #1

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem