[#1] A500
Mam dwie A500. Na jednej widać, że jest przepalona, koło VIDEO OUTPUT, na drugiej wizualnie wszystko jest ok i nie można dostrzeć oznaków zdechnięcia. Więc spróbowałem z tą drugą. Niestety łapa się nie zgłasza, stacja dysków raz kliknie i koniec, lampki palą się dwie, ekran czarny i latają białe paski. podmnieniłem Rom - ekran czarny, procek - to samo. Nie podmnieniałem innych układów.

Może ktoś mi doradzi?

[#2] Re: A500

@Korni, post #1

A500 tylko ze stacja dyskietek? I 0.5M Ramu? Jesli taki konfig sie nie uruchamia, to chyba nie dasz rady cokolwiek zrobic (bo to musi dzialac anytime :))

Kiedys mi pamiec Fast w A500 padla (dodatkowe 0.5M), ale nie pamietam jak sie wtedy zachowywala i czy byl boot mozliwy...

[#3] Re: A500

@El Amigos, post #2

no cóż, chociaż spróbowałem reaktywować :S
Powiesze sobie płytę główną na ścianie na ozdobę

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem