[#1] Final Fight
jak zdobyć lub skąd zassać Final Fight. Wiem że wersja Amigowa była na 2 dyskietkach :D :D :D

[#2] Re: Final Fight

@arielcpu, post #1

Szukaj po zachodnich sklepach i aukcjach.
[#3] Re: Final Fight

@mailman, post #2

100 lat samotności wróżę.
[#4] Re: Final Fight

@mailman, post #2

mailman - ty to jesteś taki ułożony i szanujesz prawo jak siebie samego co? a piratem nigdy nie byłeś pewnie? i wszystko masz oryginalne i z prawami autorskimi, jesteś wzorem do naśladowania, aż się popłakałem......... buuuuuu............ :( :( :(

[#5] Re: Final Fight

@arielcpu, post #4

bez nerv...
[#6] Re: Final Fight

@arielcpu, post #4

mailman - ty to jesteś taki ułożony i szanujesz prawo jak siebie samego co? a piratem nigdy nie byłeś pewnie? i wszystko masz oryginalne i z prawami autorskimi, jesteś wzorem do naśladowania, aż się popłakałem......... buuuuuu............

No to możesz płakać. Witam pana na czarnej liście, o której pisałem, że nigdy nie powstanie. Tylko krowa nie zmienia poglądów. W przypadku chęci zarejestrowania czegokolwiek ze strony tego pana, nie będę brał tego pod uwagę. Możesz sobie pogratulować zaradności.
[#7] Re: Final Fight

@mailman, post #6

jeśli 'final fight', to tylko na MAME! ;)
[#8] Re: Final Fight

@mailman, post #6

w d.... Cię mam ped... i twoją zaj..... listę baranku.

[#9] Re: Final Fight

@mailman, post #6

pewnie jesteś brzydkim i zakompleksionym brudaskiem grzebiącym bez przerwy w nosie

[#10] Re: Final Fight

@arielcpu, post #9

Nie - on jest czlowiekiem, dzieki ktoremu ten portal w ogole istnieje i sa na nim jakiekolwiek newsy...
Dorosnij...
[#11] Re: Final Fight

@arielcpu, post #8

Nie było to obiektywne spojrzenie na sprawe. Jeśli użytkownicy chcą by PPA mogło się rozwijać, by Sebastian mógł poważnie rozmawiać co do rejestracji kolejnych programów, etc. musimy uszanować pewne zasady.
Załóżmy taką sytuację, że każdy post z podawanymi linkami czy prośbami o podesłanie jakiejś gry czy programu komercyjnego nie byłby odpowiednio komentowany, zamykany wątek, etc. Wtedy byłaby to otwarta droga do forum dla poszukiwaczy plików, gier i programów, które nie zostały w pełnych wersjach udostępnione za pozwoleniem właścicieli praw autorskich.
Później Sebastian czy ktokolwiek z PPA będzie chciał porozmawiać z autorami programów shareware czy kimkolwiek i jakiej może oczekiwać odpowiedzi jeśli taka osoba przejrzy forum i dowie się o tym, że forum PPA to (jeśli nie byłoby żadnej interwencji ze strony adminów) miejsce które ułatwia nielegalną wymianę plików?

Nie możemy się zgodzić na to żeby forum PPA stało się takim miejscem, przede wszystkim użytkownikom powinno na tym zależeć, chciałbym aby ludzie sami to rozumieli, bym nie musiał tłumaczyć jako admin dlaczego tak a nie inaczej. PPA jest tworzone dla użytkowników i przez użytkowników Amigi i platform związanych mniej lub bardziej z Amigą. Nie jest tworzone przez adminów strony dla nich samych. Ktoś pisał o jakiejś polityce jaką rzekomo prowadzi PPA, można by i tak nazwać bo jeśli trzeba za każdym razem tłumaczyć dlaczego warto uszanować zasady forum.
Podobnie było np. przy wątku dotyczącym podsyłania romu w pliku jeśli dobrze pamiętam.

[#12] Re: Final Fight

@arielcpu, post #9

gdzie takich jak ciebie, arielcpu, buraku, robią ? pooglądałbym takie zoo.
[#13] Re: Final Fight

@Masta Krishna, post #10

Nie - on jest czlowiekiem, dzieki ktoremu ten portal w ogole istnieje i sa na nim jakiekolwiek newsy...
Dorosnij...


ehe, ty też się uwsteczniasz.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=amiga+news&btnG=Szukaj&lr=lang_pl

szacunek tylko dla forum w tym portalu, to jest dopiero kopalnia wiedzy a newsy, phew....


[#14] Re: Final Fight

@baderman, post #12

do zoo możesz iść obejrzeć swojego starego kwazimodo, a może spojrzysz w lustro? też zoo i bez wychodzenia z domu

[#15] Re: Final Fight

@baderman, post #12

a nie to miało być tak....
do zoo możesz iść bo jest tam ciekawy okaz, twój stary tam siedzi w klatce a ty co urwałeś się z łańcuszka?

[#16] Re: Final Fight

@arielcpu, post #15

Rzeczywiście temat pasuje Final Fight

[#17] Re: Final Fight

@arielcpu, post #15

Ale popis kolega odstawił. Nie ma co. Gratulacje po raz drugi. A komentować Twoich wypocin już więcej nie będę bo do pewnego poziomu się po prostu nie zniżam. Obyś na forum tego portalu uzyskał pomoc, której w przyszłości będziesz szukał. Podejrzewam, że może to być trudne, gdyż niektórzy, podobnie jak ja, nie rozmawiają z taki gburami.
[#18] Re: Final Fight

@mailman, post #17

Czytam Czytam i OOczom nie wierze pomylilem portal czy jaka Ho.... czyzby komus sie procek przegrzal i szaleje arielcpu -czlowieku wyluzuj daj se spokuj
. Ten portal nie takie wojenki wytrzymal Fak ty jestes pierwszy nikt ciebie nie poprawi jesli chcesz piraty to sieci torenty i inne istnieja a jesli chcesz tu miedzy Amigowcami sie obracac to niestety -wsrod krukow musisz krakac jak i one bo ciebie zadziobia . Ja wole miec legalny soft anizeli piracki coz zarabiam jak zarabiam i braki jakos sobie wypelniam. Tobie to radze bo wiazki puszczac tu umiemy o jakich twoja mloda glowa nawet nie pomysli.
[#19] Re: Final Fight

@mailman, post #17

Są chyba jakies blokady IP czy coś w tym stylu, ja rozumiem nawet gorącą wymiane poglądów, ale uważam że granice wszelkie zostały przekroczone...
[#20] Re: Final Fight

@mailman, post #17

przepraszam wszystkich których uraziłem a w szczególności Admina Mailman'a. poniosło mnie, miałem ciężki dzień, wszedłem na forum i zrobiłem niepotrzebne zamieszanie. coż na black list będę (tzn już jestem) ale może ktoś mi jeszcze na forum pomoże kiedy będę w potrzebie. Oficjalne --> przepraszam <--

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem