[#1] AB: Tower Assault - kody
Gram sobie właśnie w Alien Breed: Tower Assault i musze stwierdzić, że system kodów jest "troche" niedorobiony - podany przez program kod nie odzwierciedla zdobytego wyposażenia (broni).

Pobawiłem sie troche programem do generowania kodów, który działa całkiem nieźle, ale nie ma w nim wskazówek jaka kombinacja liter odpowiada konkretnej broni.

I stąd moje pytanie: jaki kod należy wpisać, aby mieć Refraction Lazer (poziom gry nieistotny, grunt żeby mieć tą broń).
[#2] Re: AB: Tower Assault - kody

@PopoCop, post #1

Z tego co pamiętam chyba się nie da uzyskać Lasera po rozpoczęciu gry od kodu. W programie do generowania kodów jest opisane, która litera odpowiada czemu. Maksymalną wartość daje litera S.
[#3] Re: AB: Tower Assault - kody

@mailman, post #2

No to mnie pocieszyłeś... Gratulacje dla Team17, ciułasz te kredyty, kupujesz w końcu fajną broń i po 99879 levelach dostajesz z łaski kod, który i tak można o kant dupy potłuc.

Trudno, poradze sobie.

A nawiązując do programu generującego kody - tak, jest opisane która litera czemu odpowiada, ale w kwestii kredytów, żyć i broni jest dopisek, że "to już pozostawiam graczom".
[#4] Re: AB: Tower Assault - kody

@PopoCop, post #3

Team 17 potrafiło robić świetne gry, o wysokiej jakości grafice, dźwięku i grywalności. Nie potrafili jednak wymyśleć systemu kodów (ABTA, Alien Breed 3D), a później zapisywanych stanów gry (AB3D2), które nie byłyby totalnie spartolone i proste do złamania dla praktycznie każdego nowicjusza, który trochę pograł...
[#5] Re: AB: Tower Assault - kody

@PopoCop, post #1

Przyjmij to jako dodatkowe utrudnienie w grze :)
Kiedyś dwa dni nie wyłączałem Amigi, bo pobijałem rekord w Galadze.
[#6] Re: AB: Tower Assault - kody

@Prince, post #5

Poradziłem już sobie z tą grą - nie musiałem na szczeście trzymać Amigi włączonej kilkadziesiąt godzin.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem