[#1] Spoko gra
Witam!
Mam ami 1200 w wersji zwykłej w obudowie gift. Zwykła czyli dodatkowo mam kartć turbo i twardego. I moje pytanie brzmi: Czy ktoś mi może polecić jakąś taką odjazdową gierkć w którą bćdć ciupał dniami??
[#2] Re: Spoko gra

@[S]oprano, post #1

Jaka masz aktualnie karte turbo?
[#3] Re: Spoko gra

@[S]oprano, post #1

Zainteresuj się grą Ambermoon. Do zobaczenia za rok

[#4] Re: Spoko gra

@[S]oprano, post #1

Myst
T-Zero
OnEscapee
[#5] Re: Spoko gra

@amigafan, post #4

040/40
[#6] Re: Spoko gra

@[S]oprano, post #5

Jak 040/40 to jeszcze Exodus
[#7] Re: Spoko gra

@amigafan, post #6

Ja polecam Zangband jesli lubisz rpg. Ale troche to nie na temat bo ja gralem nocami :D
[#8] Re: Spoko gra

@[S]oprano, post #1

SlamTilt i Frontier - te gry nie mają końca, wiec można w nie grać wiecznie :)
[#9] Re: Spoko gra

@amigafan, post #6

040/40

Moze nie wszystkie sa wciagajace ale twoja konfiguracja pozwoli komfortowo zagrac w:

Napalm - strategia czasu rzeczywistego
Earth2140 - - //-


I kilka tytulow 3D, ktorych nie mozna porownywac z wypsionymi grami typu Doom3 ale maja swoj klimat, dzieki prostocie i trybowi Pal

Genetic Species (jest na Back2Roots)
Alien Breed 3D - The Killing Grounds
Breathless
NemacIV
XtremeRacing (wyscigi)
...
[#10] Re: Spoko gra

@Andrzej Drozd, post #9

The Settlers i Payback

[#11] Re: Spoko gra

@Lord_10up, post #10

Payback jest super (gra 3D) ale szkoda tej gry na AGA i 68k. Pazurki pokazuje dopiero na PPC + GFX i Warp3D z wygladzaniem. Ale popykac mozna.
Settlers jak najbardziej :)
[#12] Re: Spoko gra

@Andrzej Drozd, post #9

Earth2140 wymaga co najmniej 060 i GFX ( 16 bit kolor ) .

[#13] Re: Spoko gra

@Darek S., post #12

A racja, pomylilem z Exodusem (tez RTS). Dodam ze demo Exodus, Napalm i innych nowszych gier mozna sciagnac z Aminetu.
[#14] Re: Spoko gra

@PopoCop, post #8

A może byś się określił trochę.Jakiego typu gry lubisz
[#15] Re: Spoko gra

@skobry, post #14

P:raktycznie rzecz biorąc to jakieś fajne przygodówki(przeszedłem Monkey island I, II), gry z jajem, i jakieś fajne. najlepiej po polsku. mogą być bez dźwićku. trudno mi opisać. Napewno nie karty. Jakie kolwiek. może być Final Fantsy albo cośz tej serii. najlepiej po polsku. właśnie! jest może jakiś emulator SNES i NES na ami??
[#16] Re: Spoko gra

@[S]oprano, post #15

Emulator NES jak mi wiadomo jest na Amigę. Jeśli lubisz przygodówki to proponuję Teenagenta (po polsku) i Beneath a Steel Sky.

[#17] Re: Spoko gra

@[S]oprano, post #15

ze snesem jest tak albo potrzeba ppc albo karty gfx zeby moc pograc.
FF 1-6 chodza na klasykowym snesie :)

[#18] Re: Spoko gra

@Lord_10up, post #16

Podobają mi sić RPG tylko nie takie jak zangband. nie wiem co tam łazi jakieś takie fuj. cośtypu chrono tiger albo FF
[#19] Re: Spoko gra

@AmiChris, post #17

coś fajnego najlepiej do ściągnićcia
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem