[#1] Breathless CD32
czy ktos zrobil nieoficjalna wersje na cd32 (bez sx-1 oczywiscie)?
[#2] Re: Breathless CD32

@Świerk, post #1

Nic takiego nie powstało.
[#3] Re: Breathless CD32

@mailman, post #2

ja tez nie spotkalem:( dlatego sie wku...łem i chce zrobic wersje na cd32. jest tylko problem - gra jest obslugiwana klawiatura:( znalazlem proga ktory symuluje wciskanie klawiszy na klawiaturze uzywajac joya (KeyStick_v21.lha). tylko on dziala pod WB:( breathless pracuje niby w multitaskingu ale KeyStick zawodzi:( zna ktos inny prog? lub ma inny pomysl? lub moze ktos zdolny by to napisal? gra jest naprawde warta tego!!!

[#4] Re: Breathless CD32

@Świerk, post #3

[#5] Re: Breathless CD32

@Świerk, post #1

"Breathless" na CD32? Czyli bedzie chodził jak na gołej A1200, czyli bardzo wolno. Jeśli ta konwersja ma być "sztuką dla sztuki" to OK, ale jeżeli liczysz na duże zainteresowanie posiadaczy CD32, to chyba możesz sobie darować całą sprawe...
[#6] Re: Breathless CD32

@Świerk, post #3

ja tez nie spotkalem:( dlatego sie wku...łem i chce zrobic wersje na cd32.

To znaczy, że posiadasz źródła?
[#7] Re: Breathless CD32

@mailman, post #6

nie mam zrodel. po prostu zrobie bootowalna plyte z gra. tylko wlasnie ta klawiatura ktorej nie ma.... to jest problem...

[#8] Re: Breathless CD32

@Świerk, post #7

I Twoim zdaniem to jest wersja dla CD32?
[#9] Re: Breathless CD32

@mailman, post #8

kazda ktora sie uruchomi (i da sie grac) na cd32 jest werja na cd32 a ze nie oficjalna to juz inna sprawa... a o breathless tak bedzie mozna mowic jak zmusze ja jakos do obslugi padem...

[#10] Re: Breathless CD32

@PopoCop, post #5

Zeby jeszcze jak w Gloomie dało się uruchomić AKIKO to może by to coś dało, a tak wersja na CD32 byłaby sensowna jedynie dla tych CD32, które mają Pro Module z Fastem, albo SX-32 z 030 na pokładzie.
[#11] Re: Breathless CD32

@Whiz, post #10

nie o to chodzi !!! o fakt wogole uruchomienia jej i mozliwosci jakotakiej gry! a czemu? ... bo mam CD32 i sentyment do tej gry... i nie zmieniajcie watku tematu
[#12] Re: Breathless CD32

@PopoCop, post #5

bez 040 nie siadaj do Breathless serio Ci mówię, odpal sobie na WinUAE i sentyment powraca. :D

[#13] Re: Breathless CD32

@Świerk, post #1

i stalo sie!!! zmusilem ja!!!

breathless pomyka na mojej CD32 ! :D

[#14] Re: Breathless CD32

@Świerk, post #13

pomyka, jasne ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem