[#1] Goblins 3
Zapytam tak: Czy komukolwiek dziala gra Goblins 3 zainstalowana pakietem WHDLoad? W wersji posiadanej przeze mnie wyskakuje blad przy przechodzeniu z lokacji tawerny do miasta. Podejrzewam, ze gra byla instalowana z uszkodzonej dyskietki. Probowalem juz uzyc najnowszego slave, ale efekt jest taki sam.

[#2] Re: Goblins 3

@recedent, post #1

Co to za błąd? Instalowałeś z oryginału? Może jest to jakaś nieobsługiwana przez WHDLoad wersja i warto napisać do autora slave, aby dodał obsługę. JOTD z przyjemnością to zrobi... Uwaga - z piracką wersją nawet nie próbuj się do Jeffa zgłaszać.
[#3] Re: Goblins 3

@recedent, post #1

BUMP :)

Czy ktoś mógłby poratować plikiem CAT.INF zawierającym sejwy poszczególnych etapów? Albo wyjaśnić, dlaczego gra wiesza się przy próbie zapisu stanu gry w slocie 3-cim, a próba nadpisania istniejącego owocuje... niczym? :)

[#4] Re: Goblins 3

@AceMan, post #3

Ktokolwiek? Plz! :)

[#5] Re: Goblins 3

@AceMan, post #4

Grasz z dyskietek czy przez WHDLoad?

[#6] Re: Goblins 3

@mailman, post #5

WHDLoad.

[#7] Re: Goblins 3

@AceMan, post #6

Sprawdź maila.

[#8] Re: Goblins 3

@mailman, post #7

Dzięki! :)
Przetestuję w domu i dam znać.

[#9] Re: Goblins 3

@AceMan, post #8

Działa, dzięki! :)

[#10] Re: Goblins 3

@AceMan, post #9

Mam pytanie odnośnie Goblins 3 z WHDLoad ("wersja" piracka).

Pytanie brzmi: Czy i Wam gra działa zbyt szybko (konfiguracja - A1200 + Blizzard z 68030/50MHz)?

Pamiętam, że była kiedyś na forum o tym mowa, ale nie pamiętam gdzie to było i nie mogę znaleźć tamtego wątku. Wyszukiwanie zaprowadziło mnie do niniejszego wątku, który odkopuję.

Parametr NOCACHE nic nie daje.

Pozdrawiam i dziękuje za wskazówki.
[#11] Re: Goblins 3

@Hexmage960, post #10

Mi chodziła za szybko ale w ACA mogę zredukować taktowanie zegara do 9 MHz i to pomaga.
[wyróżniony] [#12] Re: Goblins 3

@Hexmage960, post #10

Trzeba zmusić whdload do użycia wolnej pamięci chip parametrem:
ExpChip
[#13] Re: Goblins 3

@Pawelek, post #12

Działa, dziękuję.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem