[#1] Beneath a steel Sky - CD32
Witam!
Sciagnelem sobie Beneath a steel Sky z Back to Roots, w wersji na CD32, ale pokazuje sie komunikat w oknie workbencha, ze mam za malo pamieci Czy ta gra potrzebowala jakis rozszerzen???
[#2] Re: Beneath a steel Sky - CD32

@PesTYcyD, post #1

Ta gra nie powiwnna w ogole odpalic Workbencha...powinna byc jakas wstawka, muzyka z CD i gra. Jezeli wczytal sie Workbench to jest przekombinowana (moze ktos zrobil po domowemu na promodule?...).
[#3] Re: Beneath a steel Sky - CD32

@Andrzej Drozd, post #2

A gdzie moge sciagnac dobra wersje tej gry ?? Strasznie chcialem sobie ja odswierzyc, a tu klops. Chyba, ze to ja cos zle zrobilem. Scignelem sobie obraz iso i nargalem w Nero.
[#4] Re: Beneath a steel Sky - CD32

@PesTYcyD, post #3

a wystartowales z tej plyty??
[#5] Re: Beneath a steel Sky - CD32

@Masta Krishna, post #4

A to dziwne nie wiem czemu ale teraz mi gra ruszyla. Musialem zresetowac amige wlacznikem. Dziwna sprawa. Moze cos zostalo w ramie z poprzedniej gry.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem