[#1] Shogo i MOS
Zastanawiam się, czemu na Pegazie pod MOS-em nie mogę w grze Shogo odpalić jednocześnie dźwięku i muzy z CD. Gdy włącze dźwięk i "odptaszkowuję" opcje Disable Music oraz Disable Menu Music w GUI Launchera podczas gry dźwięk ginie. Gra tylko muza z CD. Gdy je zaznaczę (te opcje) dźwięk jest a nie ma CD. Może jest jakiś patch pod MOs-a ?
[#2] Re: Shogo i MOS

@yackar, post #1

ja ściągnąlem demo z aminetu i nie odpala się starter - ktoś wie dlaczego?
[#3] Re: Shogo i MOS

@rzookol, post #2

Moze dlatego ze to wersja dla AmigaOS?
[#4] Re: Shogo i MOS

@reactor, post #3

dziękuję za wyjaśnienie, ogłaszam wszem i wobec ze mos jest zły i lemmingi też bo się starter do dema shogo nie uruchamia, więc kto chce kupic pegazosa niech ma to na przestrodze - nie bedzie startera i już ;)
[#5] Re: Shogo i MOS

@rzookol, post #4

DZiwne, bo u mnie w wersji DEMO starter pod MOS-em działa :)
[#6] Re: Shogo i MOS

@yackar, post #1

hej a jak skonfigurowales gre ze wogole choc dzwiek masz bez audio?
[#7] Re: Shogo i MOS

@jarecki1300, post #6

Shogo puszcza też dźwięk przez AHI. I może dzięki temu działa na Pegasosie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem