[#1] Dobre gierki??
Szuakłem czegoś podobnego do Jagged Aliance - znalazłem Sabre Team :D Ostatnio bardzo spodobał mi sić Warcraft i zwracam sie do Was z pytaniem - czy polecicie jakieś dobre gierki w takich kilmatach "strategicznych"?? Ale najlepiej by było żeby grafika nie straszyła pikselami wielkości płyty chodnikowej i w miare chodziła na A1200. Szukałem dobrych strategi nam ale niestety wićkszość to pikseloza niemiłosierna. A propos czy jest jakies spolszczenie King Questa?? Nie wiem jaka czćść - adf-y spakowane rarem ważą około 6 mb. To chyba King Quest VI...Ale pewności nie mam. Za odpowiedzi z góry - dzićki :D

[#2] Re: Dobre gierki??

@malin666, post #1

Polecam Ufo:Enemy Unknown, Syndicate, poszpereraj w Strefie gier na tymże portalu.

[#3] Re: Dobre gierki??

@malin666, post #1

Żadna gra Sierry nie doczekała się nigdy spolszczenia. Każda z ich gier miała dosyć specyficzną budowę (wszystko pakowano w dużych plikach) i ciężko byłoby to spolszczyć.
[#4] Re: Dobre gierki??

@Lord_10up, post #2

Stwierdzam iż - UFO bez HDD lepiej nie dotykac :D

[#5] Re: Dobre gierki??

@malin666, post #4

Nieprawda.. Ja gralem w UFO z dyskietek przez dosyc dlugi czas i wcale nie narzekalem (najwiekszy problem to gdy komputer wykonuje ruch - mozna wtedy tyle zrobic w domu [umyc okna, poodkurzac, wypic herbate :D], ale to zalezy oczywiscie od procka). Mowilem oczywiscie o wiersji ECS, bo jesli chcesz grac w UFA AGA to polecam 040 i Przynajmniej 8mb fastu (dysk to oczywistosc).
Swoja droga widzialem kiedys program ktory przerabia gierki pisane pod mc68000 na mc68020 (redukuje i zmienia funkce czy cos taiego). Wiem ze da sie przerobic tak UFO ECS, co moze troche usprawnic te gierke.

Zainteresuj sie gra BATTLE CRAFT na ami. Zainteresuj sie tez twardym dyskiem (na allegro mozesz znalesc dysk do 1 gb za kilka zl + kilka zeta tasma 2.5->3.5 i zamontujesz sobie dysk koszatem kilkunastu zyblonow)

[#6] Re: Dobre gierki??

@Lorak, post #5

Oj, tak. UFO na A500 to było coś :D Pamiętam, że dysk po zakończeniu misji wyjmowałem ze stacji dysków cieplutki jak świeża bułeczka :)
[#7] Re: Dobre gierki??

@Lorak, post #5

dla golej a1200 polecam wersje UFO z CD32. troszeczke okrojona (np. w stanach gry nie zapisuja sie wszystkie informacje) ale jest szybsza niz zwykla dyskowa wersja aga.
[#8] Re: Dobre gierki??

@Lorak, post #5

widzialem kiedys program ktory przerabia gierki pisane pod mc68000 na mc68020

Zapewne mówisz o http://main.aminet.net/util/misc/PatchFor020.lha
[#9] Re: Dobre gierki??

@Lorak, post #5

Gram w UFO w wersji ECS na 5 dyskietkach i dyskietka pracuje nawet gdy poruszam sie swoimi wojakami.

[#10] Re: Dobre gierki??

@malin666, post #9

A propos - czy gra Reunion w wersji ECS na 6 dyskietkach jest tak pożyteczna jak UFO ecs?? (można wyjsc i pograc na boisku a gdy przyjdziesz twoj hero przemiesci sie od 2 cm na mapce??)

[#11] Re: Dobre gierki??

@Lorak, post #5

Istnieje Battle Craft w wersji dyskietkowej?? Bo póki co wszćdzie są wersje HD

[#12] Re: Dobre gierki??

@Sylwester, post #8

Sprytne, ciekawe i praktyczne :)
[#13] Re: Dobre gierki??

@malin666, post #1

Battle Isle mi sić spodobało tylko - czy jest możliwosc sterowania myszką?? Jak przenosic np. czołgi?? Bo zaznaczam jednostke i pojawia sie taki X. Pomocy :D :D :D .

[#14] Re: Dobre gierki??

@malin666, post #13

W Strefie gier jest dokładny opis gry Battle Isle i sposobu sterowania.
[#15] Re: Dobre gierki??

@Sylwester, post #8

O wlasnie... Swoja droga to dzieki za link, sciagne sobie ten programik i pokombinuje cos

[#16] Re: Dobre gierki??

@malin666, post #11

Nie.. Myslalem o wersji HD. W sumie odpowiadalem bo pisales ze spodobal Ci sie Warcraft (jesli mowiles o pierwszej lub drugiej czesci) a Battle Craft to prawie kopia.

[#17] Re: Dobre gierki??

@mailman, post #14

Jesli lubisz Battle Isle to zagraj w History Line (ale na nieszczescie chyba jest tylko na HD). To tez strategia na planszy zlozonej z szesciokatow foremnych.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem