[#1] DoomII
Ostatnio, odpaliłem sobie ADooma, no i wszystko byłoby w miarę dobrze, gdyby nie to, że co 1sekundę, cały ekran zamienia się w kolorowe pixele, czy ktoś miał podobny problem?

[#2] Re: DoomII

@Korni, post #1

Uzyj starszego lub nowszego ADooma, ktoras z wersji niepoprawnie pracuje na VGA (uzywalem WOS tej ktorejs wersji, ale problem chyba jest taki sam).
[#3] Re: DoomII

@Andrzej Drozd, post #2

Zmieniłem wersję 1.3 na 1.2 teraz działa dobrze :D, no i woooolno :D

[#4] Re: DoomII

@Korni, post #3

Grasz w Dooma na 020/14Mhz (dane z Twojego podpisu)? To nie dziwne, że wolno chodzi...
[#5] Re: DoomII

@PopoCop, post #4

Ja się wcale, niedziwię :D
W najmniejszym okienku, w low detalach, w małych pomieszczeniach da się nawet grać, na pierwszym poziomie w korytarzach mam mniejwięcej 5-9FPS!!!

[#6] Re: DoomII

@Korni, post #5

Gratulacje z takiej postawy!
[#7] Re: DoomII

@Korni, post #5

Przestan masz rakiete ;) ja przeszedlem calego doom2 na 020 4mb(a moze to 8mb bylo hmm nie pamietam) btw. sciagnij sobie doomattack (byl kiedys najszybszy).

[#8] Re: DoomII

@Prince, post #6

Hmm! Cosik to podchodzi pod totalny masochizm. ;)
[#9] Re: DoomII

@Kitech, post #8

Bardziej masochistyczne to było przeniesienie tego pliku (DoomII.zip 6.cośMB), Mam sprawdzoną dyskietkę, którą przenosze wszystkie dane (gdyby byłaby żołnierzem w CannonFodder, to już byłaby jakimś oficerem :D, albo lepiej odrazu generałem) . Przeniosła już gdzieś 100MB. A Doom'a II podzieliłem na 10 plików, i latałem raz do PC, a raz do Ami z tą dyskietką :D

[#10] Re: DoomII

@Korni, post #9

Kurczę, to ja nawet w Amisi Córce (A500) mam ZIPa do tych celów.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem