[#1] Diablo II
Daaaawno, daaawno temu... był projekt gry na Amigę o nazwie "Diablo's Land". Zbieżność nazwy do pecetowego "Diablo" jak najbardziej celowa. No i jak większość dobrych projektów na Amigę oczywiście dni jego były policzone.
Ktoś wie co się stało z tym projektem? Czy są jakieś gry na Amy "diablopodobne" ?
Userzy A1 lub Pega mają "zaawansowanego" gameboya i na nim "Baldur's Gate" - wyśmienita gra!!!
[#2] Re: Diablo II

@Prince, post #1

Diablo's Land? Hmm, coś chyba w ACS było o tym.
Ja natomiast słyszałem swego czasu o projekcie AennHaell. Strona jest na sieci pod adresem:
http://amiga.to.jest.to/AennHaell/
Są tam screenshoty i demo, etc.

[#3] Re: Diablo II

@Prince, post #1

Duzo slyszalem o Diablo...kiedys przypdkiem odpalilem to na PSX i hmm...spodziewalem sie eneginu 3D...a tu jakas izometria :(
Lubie polaczenie RPG z przygodowka, ale nie w izometrii tylko cos jak TombRaider/ResidentEvil.
[#4] Re: Diablo II

@Andrzej Drozd, post #3

Faktycznie, dobra gra grafy 3D nie potrzebuje:)
[#5] Re: Diablo II

@Prince, post #1

I co odpaliłes to co zapodał grxmrx?
Ja miałem tylko screen tytułowy i tyle :(

[#6] Re: Diablo II

@11MASTEr, post #5

Tak odpaliłem. Są tam dwa pliki .exe
Jeden z nich to ekran tytułowy w którym działa tylko opcja Quit,
Drugi prezentuje engine gry. Bardzo zresztą obiecujący. Niestety przypomina to chodzenie po pustyni bez jakichkolwiek możliwości.
Zdaje się, że to też tylko historia... :(
[#7] Re: Diablo II

@Prince, post #6

No właśnie ten engine mi juz nie poszedł :(
Co do tego że to juz historia to chyba masz rację; a szkoda.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem