[#1] whdload i xpk
Podczas wczytywania gier whdload zawsze piszczy mi o xpkgzip.library w wersji 0 nie orientujecie sie skad cos takiego zdoic? albo lepiej jakby ktos mial xpkgzip.library ver.0 to poprosze na maila kfazw@o2.pl
[#2] Re: whdload i xpk

@Fazior, post #1

1. Spróbuj rozpakować to co jest spakowane i zobacz czy ten komunikat wtedy też się pojawi?
2. Sprawdzałeś czy posiadasz w ogóle kompresor GZIP do XPK?
3. Czy ty pakowałeś pliki GZIP-em czy zdobyłeś je od kogoś?
4. Która wersja WHDLoad?
5. Jaki masz konfig?
[#3] Re: whdload i xpk

@mailman, post #2

5. a1200 +apollo40/40+64mb ramu
4. 16.4
3. nie, ja nic nie pakowalem gzipem
2. mam w compressors xpkgzip.library
1. dzieki, zrobie to jak dotre do domku
[#4] Re: whdload i xpk

@Fazior, post #3

xpkgzip.library powinien byc w Libs: w katalogu Compresoors a "luzem" w Libs: bibiloteka xpkmaster.library i ze dwie inne zaczynjace si na xpk. Caly pakiet XPK jest chyba na Aminecie albo wysle na priv.
[#5] Re: whdload i xpk

@Andrzej Drozd, post #4

dzieki wielkie ale xpk zainstalowalem juz wczesniej bo mi whd piszczalo ze musi miec xpkmaster.library w wersji 4 w sklad pakietu nie wchodzila xpkgzip.library, ktora zassalem pozniej na zyczenie whd:), ale po zassaniu nie zmienilo sie nic, dalej piszczy o ta biblioteke. Patrzylem pod snoopem i okazalo sie ze chodzi o wersje 0 xpkgzip.library
[#6] Re: whdload i xpk

@Fazior, post #5

Jakby co to mam wersje 1.2
[#7] Re: whdload i xpk

@Andrzej Drozd, post #6

Dzięki wielkie sprawdze najpierw sugestie maimana z tym rozpakowywaniem
[#8] Re: whdload i xpk

@Fazior, post #7

mailmana przepraszam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem