[#1] Legion
Witam !!!
Mam Legion pod WinUae, ale po dłuższej grze pokazuje się błąd.
Legion ten ściągnąłem z portalu www.retro.makii.pl .
Czy zna ktoś stronę z której można ściągnąć Legion(pod WinUae), w którym nie ma żadnych błędów.
Z góry dzięki.
[#2] Re: Legion

@Nowy, post #1

Legalnie dostępny Legion jest na tej (PPA) stronie w dziale Rodzynki.

[#3] Re: Legion

@grxmrx, post #2

U mnie na a1200 nawet oryginał kaszanił się co jakiś czas.Musiałem poprostu często nagrywać stan gry.
[#4] Re: Legion

@skobry, post #3

taaa poprostu legion taki jest u mnie waliło cię co wyjście z maista czasem co 2 wyjście a potrafiło zawiesić sie i w mieście ;]
ale gierke przeszedłem i odkryłem sposób na cheatowanie w niej :)skobry napisał(a):
[#5] Re: Legion

@MróweK, post #4

to bylo normalne zachowanie legionu co pewien czas sie wylaczal (bylo to chyba spowodowane szatkowaniem pamieci chip )

A cheat ja znam taki:w trybie mapy wyrzucenie ekwipunku a potem wczytanie save wejscie do ekwipunku i te przedmioty wyrzucane zostawaly

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem