[#1] Chuck Rock II - cheaty
Szukam ułatwień do gry "Chuck Rock II", może ktoś zna jakieś cheaty? HOL i Dr Zarkov milczą na ten temat.

[#2] Re: Chuck Rock II - cheaty

@PopoCop, post #1

No moi państwo, nikt nie grał w tą fajną grć?
[#3] Re: Chuck Rock II - cheaty

@PopoCop, post #2

Gral, gral - i to nie raz! Na szczescie zadne kody nie byly potrzebne do jej ukonczenia. :) I o zadnych rowniez ulatwieniach nie slyszalem... Byc moze jednak ktos kiedys rozpisal np. lokalizacje ukrytych dodatkowych zyc - ja na cos takiego niestety nie trafilem. :/
[#4] Re: Chuck Rock II - cheaty

@kempy, post #3

hmmm jest kilka dodatkowych żyć tu i ówdzie z tego co pamiętam, ale przecież ta gra nie jest jakaś wybitnie trudna i moim zdaniem zasługujesz na skarcenie za brak ambicji!!!!! :D, co to za radość przejść ją z ułatwieniami ?
[#5] Re: Chuck Rock II - cheaty

@jaro, post #4

Szczerze mówiąc, to moja prośba jest "na wszelki wypadek". Póki co gram uczciwie i za każdym razem dochodze dalej. Musze jednak przyznać, że autorzy nie dali ŻADNYCH ułatwień dla gracza - nie ma nawet zwykłej kontynuacji po Game Over.

[#6] Re: Chuck Rock II - cheaty

@PopoCop, post #5

Panie kolego :), byłoby za łatwo jakbyś mógł sobie kontynuacje wrzucić (najlepiej nieskończoną ilość ? :), jest kilka dodatkowych żywotów :), nie martw się na przyszłość za dużo, graj, tym bardziej że widzisz postępy. Najtrudniejszy jest chyba etap w drzewie (ze scrollem w góre, potem w dól), świetna muzyczka, zresztą w całej grze rewelacyjna jest. Moim skromnym zdaniem zmiana ścieżki dzwiękowej w wersji cd32 to duży błąd. Powinni byli po prostu nagrać od nowa te same utwory w lepszej jakości, ewentualnie troszkę wzbogacone...ktoś się ze mną zgadza ? :)
[#7] Re: Chuck Rock II - cheaty

@jaro, post #6

mysle tak samo. nuke zrobil naprawde fajny skoczny soundtrack do wersji zwyklej - spodobal mi sie na tyle ze wypalilem go sobie kiedys na audio (po zmiksowaniu kanalow oczywiscie). a sciezki z cd32 nawet nie dosluchalem do konca...
[#8] Re: Chuck Rock II - cheaty

@PopoCop, post #1

Mam pytanie: jak pokonać bossa w postaci ośmiornicy po etapie "Wacky waterfalls"? Macham maczugą próbując go uderzyć, ale nic to nie daje.

I pytanie dodatkowe: na poziomie, w którym chodzi sie po grzbiecie diplodoka, w pewnym momencie nie można iść dalej i z głebi ekranu nadlatuje wielki ptak. Wskakuje mu na łapy, ale zaraz potem mnie puszcza i można iść dalej. O co tu chodzi? Przecież nie ma tu żadnej przeszkody blokującej przejście, ptak nigdzie mnie nie przenosi, wiec po co w ogóle ptak przylatuje?
[#9] Re: Chuck Rock II - cheaty

@PopoCop, post #8

od końca, widzisz przyjżyj się całej akcji :)....diplodok zanurza się pod wodę a ptak ratuję Ci dupcie :), zwróć uwagę na to ,co później znajduję się na jego grzbiecie :). Co do ośmiornicy.... nie grałem kawałek czasu, ale ogólnie pokonanie jej polega na odbijaniu maczugą czegoś co chyba z niej wylatuje....jakieś małe rybki czy cuś, w każdym razie po odbiciu to cuś ouderza w nią.... kilka strzałów i po ptokach..... Z maczugą do niej nie podchodź ;), powodzenia, ogólnie nie jest to trudny przeciwnik :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem