[#1] Breathless - czy warto ?
Witam. Czy gra Breathless AGA na sprzęcie (jak w moim opisie) będzie płynnie działać w najwyższej rozdziałce i pixelach 1x1 ? Dzięki za infosy... :)

Pozdrawiam wszystkich !!!

[#2] Re: Breathless - czy warto ?

@Azzorek, post #1

Z tego co pamiętam, to chyba 68060 było mało aby można było pośmigać w najwyższej 1x1.

[#3] Re: Breathless - czy warto ?

@Prince, post #2

O retry...... :(. To zostaje mi WinUAE :(.

[#4] Re: Breathless - czy warto ?

@Azzorek, post #3

Z tego co pamietam to Breathless działał dobrze na 030 - 50 MHz, na 040-25 MHz :D
Pozdrawiam :D
[#5] Re: Breathless - czy warto ?

@Olo, post #4

hmm.... coś mi pocieło ;) Miało być że na 040-25 MHz śmigał :D
[#6] Re: Breathless - czy warto ?

@Olo, post #5

na bank dobrze chodzi na 040/40 z oxypaczerem i z wszystkimi smiesznymi dopalaczami z fblitem na czele... to samo powinno sie tyczyc 030/50... poprostu odpowiednio sobie skonfiguruj system i wsio ... (no oczywiscie niema oxypatchera na 030 :) ) ... zreszta pytasz sie a jeszcze nie sprawdzales dziwne

[#7] Re: Breathless - czy warto ?

@Olo, post #4

Breathless ...jesli tak to tylko z patchem 1.1 ...przyspiesza gierke o ok.20% i dodaje kilka fajnych funkcji...
[#8] Re: Breathless - czy warto ?

@Prince, post #2

Na 060 Breathless chodzil kiepskawo, a to z tego powodu ze procek 060 nie byl zbyt kompatybilny z wczesniejszymi (i musiala nastapic emulacja, przez co chodzil nieciekawie). Chyba o to chodzilo:]. Ale jest na to patch (Breathless 060) na Aminecie (chyba). Na 040 smigal, zgadzam sie z przedmowcami:).
[#9] Re: Breathless - czy warto ?

@Azzorek, post #1

Ja gram na 020 i pierwszy etap spoko przeszedlem. Pixele 2x1 (albo v.versa :)), ekran maly, celowanie mycha, strafe kursorami... Zyc nie umierac! :D

PS. Da sie tak skonfigurowc Glooma SE (cel. i strz. mycha oraz strafe'y kursorami)? Jest jakis (nie)oficjalny patch do tej gry?

[#10] Re: Breathless - czy warto ?

@El Amigos, post #9

Ja sobie gram na 020 i nie narzekam, dopiero w dooma to się nie da grać, ale na 030/50mhz chodzi znośnie :D

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem