[#1] Aminetowe fajne gierce
Kto zna jakieś fajne?

Ja na razie obstawiam na geekshota, solitiona, na pewno jest masa, więc chyba ktoś mi odpowie

[#2] Re: Aminetowe fajne gierce

@Korni, post #1

Brutal Homicide
http://www.aminet.net/search.php?query=brutal+homicide

[#3] Re: Aminetowe fajne gierce

@grxmrx, post #2

Frontal Assault i Firepower ... ZWŁASZCZA FRONTAL ASSAULT (rany, toż to legenda i pełny kult). Ponadto fajna gierka typu "strzelanie do ludzików" (NIE GeekShot) z podtytułem "Armchair Assasin 2" - był tam m.in. Saddam, Michael Jackson i edytor postaci. Aaaa, już wiem: REVENGE. (ale i tak Frontal Assault rządzi! ;)

[#4] Re: Aminetowe fajne gierce

@Korni, post #1

Bloodfest - coś w stylu Hired Guns, ale dla jednego gracza.

[#5] Re: Aminetowe fajne gierce

@Korni, post #1

rpg-i:
cala rodzina angbandow..goraco polecam
szczegolnie zangband,tome,perngband

kolejne :

adom (przez jedno 'o' :D )

legend of triten

bloodwych (ta to chyba na a500 z 1mb idzie tylko)

...jak sobie przypomne to dopisze reszte

[#6] Re: Aminetowe fajne gierce

@Korni, post #1

A ja będę konsekwentny. Kiedyś już gdzieś na forum zapodałem ten tytuł, ale co mi tam, powtórzę się: Bloodwars. Gierka w rodzaju Warlords (tylko dla max. 4, a nie 8 graczy) + edytor map + dodatkowe mapy... Zabawa na długo.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem