kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#31] Re: Abandoned Places 1

@Solo Kazuki, post #28

Jeszcze do "steps" nie dotarłem. Znalazłem Book of World, udałem się z nią do jakiegoś czarodzieja, który wyjaśnił czym jest księga. Wysłał mnie on po pergamin (Scroll), który znajduje się w Mystic Mountains. Gdzie to jest? Całą mapę oblazłem i nic nie znalazłem.

P.S. Gdyby ktoś potrzebował map do pierwszych dwóch etapów (labiryntów) to służę pomocą. Na sieci niczego nie znalazłem więc sam zrobiłem. Wkrótce zamieszczę je na PPA, a póki co mogę na maila wysłać.
[#32] Re: Abandoned Places 1

@mailman, post #31

A byles juz w bibliotece?

[#33] Re: Abandoned Places 1

@skobry, post #29

http://ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=2&i=4041&t=3451&ostatnie=1
http://ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=2&i=4044&t=3451&ostatnie=1

ech... to jest tak, jak sie nie czyta calosci... :P

[#34] Re: Abandoned Places 1

@Solo Kazuki, post #32

Byłem, bo tam zdobyłem Book of World. Z książką udałem się do maga, który zlecił mi znalezienie pergaminu w Mystic Mountains.
[#35] Re: Abandoned Places 1

@mailman, post #1

Podeślij te mapy z łaski swojej.

skobry3@o2.pl

[#36] Re: Abandoned Places 1

@mailman, post #34

A gdzie ten mag był?

[#37] Re: Abandoned Places 1

@Solo Kazuki, post #36

Na południowo-zachodniej wyspie.
[#38] Re: Abandoned Places 1

@mailman, post #34

Ta gra tak intryguje, że nie mogę sobie darować, aby w nią dalej nie grać. Błądzę po Mystic Mountains, aby odnaleźć ten pergamin. Podziemia składają się z pięciu poziomów (przy czym jeden to taki bardzo mały poziom i jest po prostu łącznikiem). Zrobiłem już mapy do czterech, został mi jeszcze jeden (gdy skończę, zamieszczę na PPA), ale za cholerę nie potrafię znaleźć tego pergaminu. Dwie pary drzwi nie chcą się otworzyć, a już mi się pomysły kończą co zrobić dalej.

Czy w tej grze bloki skalne można czymś niszczyć? To samo pytanie dotyczy ogromnych pajęczyn. Może to, czego szukam jest tam ukryte?

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2012 21:27:08 przez mailman
[#39] Re: Abandoned Places 1

@mailman, post #38

Zdaje się, że pajęczyny niszczymy czarem Fire Path. A tak najlepiej poczytaj solucję na abandonii, ewentualnie wspomóż się mapkami (tamże).
[#40] Re: Abandoned Places 1

@cholok, post #39

Solucji czytać nie będę ;) Za długo się z tą grą męczę, aby sobie zepsuć radochę z grania ;). Dzięki za info, gdzie znajdę mapy. Pomogły, bo nie szukałem tajnych przejść. Obecnie wyszedłem z Mystic Mountains i szukam części mieczy, laski oraz kuli. Dwie pierwsze już znalazłem.

Muszę trochę wycofać się z tego, co napisałem wcześniej o tej grze. Pomimo, że ma swoje wady, to jednak ma jakiś magnesik i kilka rozwiązań, których w tamtych czasach nie było w grach RPG. Dodatkowo nie jest do końca liniowa (stąd te nasze początkowe rozmowy z Solo - obaj mieliśmy rację ;) )
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem