[#1] Jungle Strike - misja 5
Pomocy!

W misjach 1-4 łatwo nie było, ale dałem radę. Teraz jest misja 5 i wymiękam. Dokładnie chodzi mi o zadanie polegające na zniszczeniu pięciu samochodów pancernych. To katorga: nie dość, że są wytrzymałe jak cholera i walą rakietami, to jeszcze trzeba się spieszyć żeby nie uciekły.
Czy ktoś może dać jakieś wskazówki do tego zadania? I czy są do Jungle Strike jakieś cheaty?

[#2] Re: Jungle Strike - misja 5

@PopoCop, post #1

Czyżby nikt nie grał w Jungle Strike?

[#3] Re: Jungle Strike - misja 5

@PopoCop, post #2

Ja grałem, ale już nie pamiętam. W grze można sobie pomagać poprzez modyfikację... kodów do etapów. Mozna próbować ze zmianą cyfer lub liter końcowych lub innych. Być może chodziło o 3 końcowe. Jedna oznacza ilość żyć, inna numer misji, ale najlepiej sprawdź sam

[#4] Re: Jungle Strike - misja 5

@grxmrx, post #3

"Sprawdź sam" - łatwo powiedzieć. Te kody to dla mnie chaos, nie widzę w nich żadnej prawidłowości. Po zmianie jednej literki cały kod nie jest rozpoznawany przez grę.

[#5] Re: Jungle Strike - misja 5

@PopoCop, post #1

Już wiem w czym problem - niszczyłem wozy pancerne śmigłowcem, a trzeba to zrobić trójkołowcem. Wystarczy położyć im na drodze parę min.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem