[#1] Body Blows AGA
Szukam (w celu kupienia) gry Body Blows w wersji AGA. Chodzi rzecz jasna o oryginał.
Dałem już ogłoszenie na giełdzie, ale odzew jest żaden. Na aukcjach też jakoś tej gry nie widać.

Czy ta gra w wersji AGA była w ogóle sprzedawana w Polsce?

P.S. Tak dla porządku: chodzi mi o część pierwszą serii "BB" (nie Galactic ani Ultimate).

[#2] Re: Body Blows AGA

@PopoCop, post #1

Gdybyś znalazł - bierz dwie. Druga dla mnie. Szukam od dwóch lat :D
[#3] Re: Body Blows AGA

@mailman, post #2

Nie ma sprawy ;)
Może ktoś znajdzie jakiś ukryty w lesie magazyn z grami i wystawi jego zawartość na aukcję

A tak na marginesie, to chyba nie szukamy gry widma? Na "Hall of light" gra w wersji AGA jest w bazie, są skany pudełka itp. Ale z kolei instalatora pod WHDLoad dla wersji AGA nie ma...



Ostatnia modyfikacja: 26.07.05 15:21
[#4] Re: Body Blows AGA

@PopoCop, post #3

Gra na pewno istnieje. Jakby co, to oczywiście dla Ciebie też mam brać?
[#5] Re: Body Blows AGA

@mailman, post #4

Brać, ale może przedtem jakiś mały cynk ile to ma kosztować, bo jak to jest ultra rare item za 999.99$ to ja odpadam :)

P.S. Są jeszcze jakieś tytuły, których od dłuższego czasu szukasz?



Ostatnia modyfikacja: 26.07.05 15:38
[#6] Re: Body Blows AGA

@PopoCop, post #5

No to macie panowie spory problem, Ja widziałem w sieci różne wersje Body Blows do pobrania, ale wątpie czy mogę dać tutaj te linki. Osobiście nie znam nikogo kto mógłby je sprzedać legalnie.
[#7] Re: Body Blows AGA

@mailman, post #2

Hej!
Jak chcecie to Body Blows Galactic w oryginale mam ja na sprzedaż ale sa niestety bardzo drogie (150 PLN za sztuke) oczywiście nowe w orginale.
Sorry aza ta cenę ate takie są koszty sprowadzenia tego z UK.
Pozdrawiam

[#8] Re: Body Blows AGA

@martinflash, post #7

Tu nie chodzi o Body Blows Galatic, ale Body Blows (pierwsza część) w wersji AGA. Czytac uważniej. PopoCop wyraźnie to zaznaczył.
[#9] Re: Body Blows AGA

@mailman, post #8

Czy chodzi o tą co jest na zdjęciu poniżej?



jest na sprzedaż (kupiłem ją na www.ebay.com)

[#10] Re: Body Blows AGA

@PopoCop, post #1

Tu jest jedna ale nie AGA

http://www.amiga-deals.com/amiga-games-a-e.htm

7 GBP plus transfer i plus przesyłka z 8-10 GBP.

[#11] Re: Body Blows AGA

@martinflash, post #9

To jest wersja ECS. O wersji AGA znajdziesz tutaj trochę informacji.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem