[#1] Czy istnieje gra "Frontier First Encounters" na Amigę ???
Witam! Pytanie jak w tytule. Jeśli ktoś ma to proszę, bardzo proszę o kontakt, albo chociaż na pochwalenie się tym na łamach forum. Jedyne co wiem na ten temat to: http://geocities.com/amigaffe/ . Wiem że na początku miała się ukazać na A1200, ale nic z tego nie wyszło. Teraz chodza słuchy, że jednak istnieje (niektórzy tak twierdzą)! Nie chodzi mi o wersję FFE PC-tową, odpalona na emulatorku pod Pegazem lub innym sprzętem. Mówię o wersjach na desktopową A1200. Pozdrawiam i czekam na jakies wieści od was :)

[#2] Re: Czy istnieje gra "Frontier First Encounters" na Amigê ???

@Azzorek, post #1

Gra nie wyszła. Była nawet w wersji na PC bardzo źle napisana.

[#3] Re: Czy istnieje gra "Frontier First Encounters" na Amigê ???

@aMifan, post #2

Nie wiem czy gra wyszła, czy też nie, ale...
W jednym z numerów "Amiga Action" była taka wkładka klubu komputerowego, przynależność do którego uprawniała do zakupu gier ze zniżkami. Jedną z tych gier była FFE i było nawet zamieszczone zdjęcie pudełka gry z naklejką, że to wersja amigowa.
Oczywiście mógł to być kit i fotomontaż, ale daje trochę do myślenia ;)

[#4] Re: Czy istnieje gra "Frontier First Encounters" na Amigê ???

@PopoCop, post #3

Ehhh czyli nie wiadomo na 100% czy jest czy nie ma :/>

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem