[#1] civilisation
poszukuje chetnych do gry sieciowej w civilisation (najlepiej w call to power) albo o jakiej informacje na ten temat gdzie mogl bym poszukac graczy!
[#2] Re: civilisation

@Kowal, post #1

To Call to Power jest na Amigę?

[#3] Re: civilisation

@grxmrx, post #2

no pewnie niewiedziales :P
[#4] Re: civilisation

@Kowal, post #1

To już nie lepiej we FreeCiv? :> -> http://www.freeciv.org/index.php/Download

[#5] Re: civilisation

@Kokos, post #4

moze byc tylko niemam tego
[#6] Re: civilisation

@Kowal, post #5

Ściągnij i zainstaluj (darmowa jak sama nazwa wskazuje). Graczy znajdziesz z łatwością.

[#7] Re: civilisation

@Kokos, post #4

Na Amigę nie ma Freeciv v2...

[#8] Re: civilisation

@grxmrx, post #7

Ale są starsze. :)

[#9] Re: civilisation

@Kokos, post #8

Nie wiem ale kolega Kowal chyba myśli że Amiga to jakaś inna nazwa PC.....Tak jak kiedys jakis lamer sie ze mna droczył że Amiga to starszy model PC :D

[#10] Re: civilisation

@Kokos, post #6

Ja ostatnio sobie partyjkć Freeciva rozgrywam z kumplem.
Oczywiście serwer gry stoi na AmigaOS 3.9, mój klient też. :)
A grać w tą grć lubić... tylko z osobami, które grać potrafią i najlepiej w sojuszu przeciwko komputerowi. :)
[#11] Re: civilisation

@malin666, post #9

k**** wiem co to amiga glaby!tylko sie pytam o gre czy moze ktos cos wie !!!
[#12] Re: civilisation

@Kowal, post #11

Kowal napisał(a):

> k**** wiem co to amiga glaby!

Watch your language! :/

[#13] Re: civilisation

@Kowal, post #11

Skoroś taki inteligent, to może zerknij na jaki portal się dostałeś
[#14] Re: civilisation

@Kowal, post #3

Na Amige nie ma Call to Power :D, zresztą to i tak kiepska gra.
Jak już grać sieciowo to w Civilization III :Play the World, albo CivIII: Conquest :D tak lekko off topic ;)
[#15] Re: civilisation

@Kowal, post #1

jak będziesz mieć ochote na FreeCiva to napisz na priv :)

[#16] Re: civilisation

@mailman, post #13

wiem co to za portal tylko z zapytaniem nie mozna wyskoczyc??? chcem tylko z kims pograc w civa moze byc "FreeCiv" lub "call to power" lub jak sie da to w civ2(bo tylko do tych mam dostep) tylko ze tam nie ma opcji multi chyba ze da sie jakos to zrobic ja sie na tym niezam!!! wiec jak ktos bedzie chcial pograc to jestem chetny bo uwielbiam w ta gre grac!Pozdro dla amigowcow sam kiedys mialem amige i gralem na niej w civilisation:)
[#17] Re: civilisation

@CzAjA, post #15

ok tylko ze dopiero chyba pod koniec sierpnia bo nie bede mogl wczesniej!
Dam znac!
[#18] Re: civilisation

@Kowal, post #17

hmm we wrześniu to ja nie zabardzo mogę mieć czas wolny - chyba że w weekendy.

[#19] Re: civilisation

@CzAjA, post #18

no dogadamy sie ja moze uda mi sie byc jeszcze w sierpniu pod koniec.Powiedz mi skad moge sciagnac FreeCiva ?
[#20] Re: civilisation

@Kowal, post #19

Z tego co wiem na PC chyba nie ma FreeCiva i bedziesz musiał grać na Amidze....Jeśli sie myle niech mnie ktoś poprawi :D Może FreeCiv jest kombatybillny z jakąs PC wersją??

[#21] Re: civilisation

@malin666, post #20

Mylisz się. Freeciv jest głównie na PC.

Freeciv-2.0.4-win32-gtk2-setup.exe (XP, 2000, and NT only): ftp://ftp.freeciv.org/pub/freeciv/packages/windows/Freeciv-2.0.4-win32-gtk2-setup.exe

Freeciv-2.0.4-win32-setup.exe (95 and above): ftp://ftp.freeciv.org/pub/freeciv/packages/windows/Freeciv-2.0.4-win32-setup.exe

Freeciv 1.12.0 (Amiga): ftp://ftp.freeciv.org/pub/freeciv/packages/amiga/freeciv-1.12.0.lzx

A jeśli linki nie działają to tu są alternatywne źródła: http://www.freeciv.org/index.php/Download

A pod linuksem, żeby było smieszniej wystarczy:
#yum install freeciv
lub
#apt-get -V install freeciv
:P



Ostatnia modyfikacja: 12.08.05 10:07
[#22] Re: civilisation

@Kokos, post #21

No to Amigowcy mogą toczyć boje z PCtowcami :D

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem