[#1] Super Stardust
Dawno, dawno temu zainstalowałem sobie na HDD grę Super Stardust. Pogrywałem w nią od czasu do czasu, ale bez większych szans na ukończenie. Kilka dni temu postanowiłem ją ostatecznie ukończyć z użyciem cheatu. Cheat polega na wpisaniu samych liter Z jako kodu poziomu i rzekomo daje nieskończone życie. Niestety po zastosowaniu tego tricku, nie da się grać, bo ...nie działa Fire (!). Ani z joya ani z klawiatury. Czy ktoś miał podobny problem?

[#2] Re: Super Stardust

@PopoCop, post #1

Gralem w to bardzo dawno temu wiec bede mowil z pamieci.
Nalezy wcisnac (jesli sie nie myle) spacje i w menu ktore sie pokaze wybrac dowolna bron.
Po powrocie do gry powinienes miec full broni i fire powinno juz dzialac.
[#3] Re: Super Stardust

@PopoCop, post #1

Skąd masz instalke HD do SuperStardust?? Chciałem to instalować ale gdy zobaczyłem że gra to NDOS odpusciłem...WHDLoad?

[#4] Re: Super Stardust

@malin666, post #3

SuperStardust nie wymaga WHDLOAD, aby zainstalowac na HDD. Instalka jesli dobrze pamietam jest na ostatniej dyskietce
[#5] Re: Super Stardust

@Norbert, post #4

Zgadza się - jest instalka na ostatnim dysku, ale ta gra z HD dziwnie się uruchamia, bo podobnie jak SSF2T - resetuje kompa. Poza tym nie ma wyjścia, nie zapisuje najlepszych wyników i ustawień... WHDLoad jak zwykle pomaga na te bolączki, ale slave jest tak napisany, że na 68040 gra jest niegrywalna (przynajmniej u mnie - spowolnienia, znikające i migające obiekty) :( Na 68030 ZTCP było dobrze.
[#6] Re: Super Stardust

@Phibrizzo, post #2

Twój sposób działa, ale częściowo - działa tylko Flamer i rakiety.

[#7] Re: Super Stardust

@mailman, post #5

Instaluje poprzez Gotek/a ,znalazłem wersje z instalką 7 dysków ,po zainstalowaniu i przy próbie uruchomienia wyskakują kolorowe pasy i koniec, miał ktoś z was podobny problem ?
[#8] Re: Super Stardust

@IRATA4, post #7

Masz wystarczającą ilość pamięci chip ?
[#9] Re: Super Stardust

@Norbert, post #8

Tak 8MB
[#10] Re: Super Stardust

@IRATA4, post #9

masz 8MB chip ram ?
spoko
[#11] Re: Super Stardust

@IRATA4, post #9

To za dużo. Amiga mogła mieć max 2MB Chip Ram.
[#12] Re: Super Stardust

@Norbert, post #8

mam dopałkę ,2MB graficznej i 4 other mem .
Nie znam się na Amidze dlatego pytam ,na A8 się znam ,a Amigę mam z nostalgii bo to drugi mój komputer który na oczy widziałem .

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2018 20:40:01 przez IRATA4
[#13] Re: Super Stardust

@PopoCop, post #1

Miałem to samo itakże z girlsrgreat. Znajdę mojego sejwa to napiszę,boszkoda ciągle dusić pierwsze plansze...
[#14] Re: Super Stardust

@PopoCop, post #1

Nie sprawdzałem jeszcze bo dopiero znalazłem ale w wolnej chwili mam ochotę spróować ten Trainer
[#15] Re: Super Stardust

@mikecios, post #14

Proszę państwa, jeśli chodzi o mojego posta (pierwszego w tym wątku), to spójrzcie na jego datę. Od tamtej pory minęło trochę czasu, Super Stardusta skończyłem bez cheatów i nawet napisałem recenzję na PPA
[#16] Re: Super Stardust

@PopoCop, post #15

Czas jest względny :P
[#17] Re: Super Stardust

@PopoCop, post #15

#nieczytaćpostówpopółnocy
[#18] Re: Super Stardust

@mikecios, post #16

Czas jest względny :P


Czas jest bezwzględny
[#19] Re: Super Stardust

@BULI, post #18

Dla kobiet.
[#20] Re: Super Stardust

@Stoopi, post #19

dla potomnych.
https://www.ppa.pl/gry/super-stardust.html
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem