[#1] Pacomix 2
Nie mogę przejść jednej planszy w grze Pacomix 2. Jest to plansza, w której nie trzeba zbierać przedmiotów tylko dotrzeć do wyjścia.
Na planszy jest kilka znaków STOP (w pionowym rzędzie), obok nich kilka przełączników. Przełączniki zmieniają położenie ścianek/luster lub powodują, że w danym miejscu ścianka/lustro pojawia się albo znika.
EXIT jest w prawym dolnym rogu.

Będę wdzięczny za pomoc.

[#2] Re: Pacomix 2

@PopoCop, post #1

Chyba utknęliśmy w tym samym etapie
[#3] Re: Pacomix 2

@mailman, post #2

Odkopuję temat, bo po latach wróciłem do Pacomixa i znalazłem rozwiązanie tej feralnej planszy (jest to plansza nr 9 w świecie Standard).
Uaktywniamy przełączniki nr 1, 4 i 5 (licząc od góry) i idziemy do góry używając wyjścia nad znakiem STOP.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem