[#1] Znowu Shogo i Pegaz
Udało się w końcu komuś uruchomić Shogo na Pegazie z dźwiękiem? Może ktoś wyczaił gdzie tkwi przyczyna?
Pozdrawiam
[#2] Re: Znowu Shogo i Pegaz

@Arbuz, post #1

Mi się udało za pierwszym uruchomienem (wersja demo) Ustawiłem tylko w ustawieniach dźwięk na AHI. Jeśli mimo takiego ustawienia u Ciebie nie działa to być może gra chce skorzystać mimo wszystko z audio w inny sposób. Czy masz audio.device w devs: ?

[#3] Re: Znowu Shogo i Pegaz

@grxmrx, post #2

Mam ale z tego co zauważyłem w Snoopium to szuka: pegasos.audio i playerprefs.library. Poza tym to launcher Ci działa? Bo u mnie zwiesza się i tylko gdy zablokuję z ikonki jego uruchamianie to startuje.
Pozdrawiam
[#4] Re: Znowu Shogo i Pegaz

@Arbuz, post #3

A moglbys mi przeslac ikonke do shogo z twoimi ustawieniami?

[#5] Re: Znowu Shogo i Pegaz

@Arbuz, post #3

U mnie launcher działa.

[#6] Re: Znowu Shogo i Pegaz

@grxmrx, post #5

Z tym launcherem, to prawdopodobnie jset kwestia tooltypów. Ja na AONE miałem podobny problem ze zwiechami launchera i pomogło copy&paste prawidłowych ustawień, które ktoś kiedyś podał na AmigaWorld. Poszukaj w archiwach tamtejszego forum.
Co do dźwięku, to niestety Ci nie pomogę, moge jedynie powiedzieć że na AONE dźwięk w Shogo działa.

[#7] Re: Znowu Shogo i Pegaz

@AmiChris, post #4

Wyslalem
[#8] Re: Znowu Shogo i Pegaz

@Arbuz, post #7

Bardzo dziekuje poszlo teraz dopiero a gre mam od 4 miechow.
Dotad nie wiem co bylo zle,wazne jest ze ok :)
a dzwieku afaik brak

Teraz gram na quake3 wiec shogo poczeka troche ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem