[#1] Problem z kłakiem
Buuu... Quake mi się zacina. Gdy odpalam go normalnie to zacina się odrazu (jak wczyta się demo). Gdy odpalam go z opcją boost to menu działa dobrze (demo nie leci w tle, okrojone efekty graficzne). Gdy zaczynam właściwą część gry to grafika się kaszani i po chwili mam error flymode czy jakoś i się zacina , albo działa dobrze tyle, że po kilku minutach wyskakuje jakiś error...
...i się zacina :(

Buuu...

Może ktoś wie jak zrobić aby ten kłak mi poszedł, bo jestem pozytywnie zaskoczony szybkością działania.

P.S: To jest Quake Clikboom'a

[#2] Re: Problem z kłakiem

@Korni, post #1

Ach, jak miło się odpowiada na tak banalne pytania tak fajnemu amigowcowi jakim jest Korni.
Niebędę tutaj pisał dlaczego Quake ci niechodzi tak jak powinien, bo już pewnie sam już doszedłeś do rozwiązania problemu. Ale jakby co jestem twoją prawą ręką, więc wołaj jak będiesz miał jakiekolwiek problemy.

No i znowu odpowiedziałem na własne pytanie, ach już chyba nie mam z kim rozmawiać. Jeszcze trochę i zaczne gadać do swojego lustrzanaego odbicia, może wyjdzie przez lustro tak jak w Prince Of Persia.
No ale on to raczej był złym charakterem...

Dużo sczęścia i słodyczy Korni Korniemu życzy

[#3] Re: Problem z kłakiem

@Korni, post #2

Ja tak nie umiem ze soba rozmawiac

Sprobuj odpalic Quaka bez sekwencji startowej. Potrzebna jest tylko 68040.library, coby uruchomic FPU...

PS. Szkoda ze porty pod PPC nie sa tak dopieszczone jak ten oryginalny 68k.



Ostatnia modyfikacja: 07.09.05 18:11
[#4] Re: Problem z kłakiem

@Andrzej Drozd, post #3

sprawdz port 'glquakewos_blitz' 9czy jakoś tak) RAAAAAAKIETA

[#5] Re: Problem z kłakiem

@11MASTEr, post #4

taaa na 68k ;)
[#6] Re: Problem z kłakiem

@11MASTEr, post #4

Ten port nie działa na dużych Amigach z CSPPC :(
[#7] Re: Problem z kłakiem

@kmilota, post #6

Na moim BlizzardziePPC tez nie dziala ten port. W sumie wyszlo kilka wersji BPPC (jednooscylatorowe, dwu, starsze z jakims bledem, nowsze, nowsze z DCE, z 040, z 060, z scsi, bez scsi i takie tam...). Pewnie autor zastosowal jakis hack i dziala tylko nielicznym ktorzy pewnie maja egzemplarz z tej samej serii...



Ostatnia modyfikacja: 09.09.05 09:33
[#8] Re: Problem z kłakiem

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

przecież Drozd ma ppc

[#9] Re: Problem z kłakiem

@Andrzej Drozd, post #7

Dobrze to świadczy o programiście :)
[#10] Re: Problem z kłakiem

@Korni, post #2

Och , po prostu wszyscy tu juz maja PPC , a wiekszosc tez GFX , trudno wiec radzic jak odpalac port Quake'a na 68k jak sie gra na GL'u .

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem