[#1] Rodland
Czy komuś się udało przejść tą grę?? Jest ona diabolicznie trudna, grając z Kornim na dwóch doszliśmy do 30 levelu, a jest 40. Jak przejść tą grę?? Jest może jakiś trainer czy co?? (pomijam zarejestrowanie WHD, bo to kosztuje za dużo:D ) aargh.

[#2] Re: Rodland

@Orson, post #1

Właśnie zbieram chętnych na rejestrację WHDLoad. Jest sześć osób. Gdyby jeszcze któryś z Was (może dwóch?) dobił byłoby jeszcze taniej - szacunkowo około 55 PLN.
[#3] Re: Rodland

@Orson, post #1

Chyba mam obraz DMS z trainerem.

[#4] Re: Rodland

@Orson, post #1

Ta gra trudną? Ta gra jest IMO ZA ŁATWA!! Ale... są tacy, co uważają że Turrican 3 jest trudy - grę przeszedłem za "pierwszym podejściem" przy jej pierwszym uruchomieniem (a miałem tylko przetestować, czy działa...)
[#5] Re: Rodland

@Solo Kazuki, post #4

Ja się do tej pory zastanawiam jak można przejść SWIVa bez pomagajek. ;P

[#6] Re: Rodland

@Kokos, post #5

Hehe... to mi uzmysławia, że wcale tak ze mną nie jest kiepsko w "zręcznościówkach" i "strzelankach", mimo iż ostatnimi czasy głównie grywam w RPG i Strategie... :D
[#7] Re: Rodland

@Kokos, post #5

Da się:)
po prostu jest tak, żę niektórzy za jednym zamachem przejdą taką grę, na d którą ktoś inny się męczy tygodniami. W moim przypadku SVIW jest akurat łatwą grą, natomiast Rodland piekielnym wytworem niemożliwym do przejścia:)

[#8] Re: Rodland

@Orson, post #7

Pomyśl w takim razie o rejestracji WHDLoad! Wersja pod WHDLoad ma trainer i hi-saver'a!
A te 55zł to wcale nie majątek. Ja mam zarejestrowaną wersję i nie żałuję że ją zarejestrowałem, gdyż naprawdę warto!!
[#9] Re: Rodland

@Kokos, post #5

jak można przejść SWIVa bez pomagajek. ;P

Jakiż to problem? Należy położyć dyskietkę na podłodze i po niej przejść. :D

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem