[#1] Stardust
mam taki problem przeszedłem drugiego bosa w drugim świecie i kiedy wchodzć w tunel to znaczy kiedy ma sić on wgrac niestety czekam a tu nic zawsze kolo zakladki pojawial sie napis ready i szlo a teraz ..co to moze byc gralem do tego momentu bez problemu ..
[#2] Re: Stardust

@Milanek2, post #1

Może uszkodzony dysk?
[#3] Re: Stardust

@mailman, post #2

tak to chyba to bo sciąglem z innej stronki i poszlo nawet sejwy zatrzymalem ale parodia ta gra są jakies kody do niej ,jestem w 3 swiecie i naprawde to co przegiecia z poziomem trudnosci sa ....
[#4] Re: Stardust

@Milanek2, post #3

Ja ją skończyłem Wielokrotnie :D
[#5] Re: Stardust

@mailman, post #4

to gratuluje mi udalo sić skończyc dwa światy z 5 życiami ale to co teraz jest ...moze to kwestia treningu
[#6] Re: Stardust

@mailman, post #4

Mi sie chyba nigdy nie uda... A mozna spytac ile miesiecy grales?
I jeszcze jedno, jak rozwala sie jakis statek przewozacy bron, to ta bron jest od razu uzywana czy tez trzeba ja "spacja zainstalowac"? Ja sie troche gubie w tym interface.

[#7] Re: Stardust

@El Amigos, post #6

Mi sie chyba nigdy nie uda... A mozna spytac ile miesiecy grales?

Miesięcy? Stardusta da się skończyć w jakieś 30 minut. Czasy przygotowania nie potrafię określić.

I jeszcze jedno, jak rozwala sie jakis statek przewozacy bron, to ta bron jest od razu uzywana czy tez trzeba ja "spacja zainstalowac"?

Trzeba wcisnąć spację, najechać kursorem na tą broń i są teraz dwie możliwości do wyboru (dokonuje się go wciskając fire i wychylając joy'a w lewo lub w prawo):

1. Ładowanie jednej broni a używanie innej (jest stosowny komunikat - nie mogę go sobie teraz przypomnieć - "All power ups to Plasma/Three Way" lub coś takiego)
2. Wybór broni i jej używanie z aktualnym stanem naładowania (Plasma/Flamer (czy co tam innego) activated).
[#8] Re: Stardust

@Milanek2, post #5

Z ciekawosci zapytam to chodzi dokładnie o Stardust czy SuperStardust?
[#9] Re: Stardust

@mailman, post #7

Tak wiem jak sić instaluje broń doszedlem do tego ,i przeszedlem gre całą ale musze przyznać że 5 świat z trainerem niewytrzymalem trudu gry ale ogólnie gra wymiata muza, grafa, poziomy to dla mnie nawet teraz szok ...
[#10] Re: Stardust

@Milanek2, post #9

Jak lubisz gatunek takich gier to polecam jeszcze R-TYPE I/II, ProjectX, Wipeout 2097, SuperStardust, Microcosm i SuperStardust w wersji na Amige CD32 i odpalone te ostatnie tylko na Amidze CD32 full wypas :D

[#11] Re: Stardust

@Milanek2, post #1

tak Prubowałem odpalić Super stardusta ale mam za małą wiedze jak np:odpoalic ją z wersji hd albo z emulatora ,moze podalbyś jak to zrobic
[#12] Re: Stardust

@mailman, post #7

Czy my mowimy o tej samej grze? Super Stardust AA (c) Bloodhouse Ltd. & Team 17?

Przeszedles to w 30 minut????????

[#13] Re: Stardust

@El Amigos, post #12

Mówimy o tej grze, której tytuł jest w temacie.
[#14] Re: Stardust

@El Amigos, post #12

SuperStardust na CD32 przechodzę bez straty życia :) na koniec mam jakieś 12 :D
[#15] Re: Stardust

@mailman, post #13

Hehe, a juz myslalem ze SStardusta tak szybko przeszedles. :)

[#16] Re: Stardust

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #8



http://aminet.net/package.php?package=game/demo/Stardust.lha

http://hol.abime.net/2105
[#17] Re: Stardust

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #16

Na PPA są aż dwa dema Stardusta...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem