[#1] Trapped 2 i CGX
Jak odpalić Trapped II pod CGX ?? Do wyboru jest tylko AGA, Graffiti (co to jest ??) i Picasso96.
[#2] Re: Trapped 2 i CGX

@Twardy_gda, post #1

Grafitti to też taka karta graficzna bodaj do A1200 bez zorro jak dobrze pamiętam. Co do Testamentu grałem tylko na AGA-cie. Zainstaluj Picasso96 i bedziesz miał problem z głowy.

[#3] Re: Trapped 2 i CGX

@Bibek, post #2

Sorry w pośpiechu przejęzyczyłem się, naturalnie chodziło o trappeda 2 nie o testamenta.

[#4] Re: Trapped 2 i CGX

@Twardy_gda, post #1

http://www.aminet.net/gfx/board/P96Emu.lha - to jest biblioteka emulująca Picasso96 na CGX, Trapped II i III kiedyś na tym sprawdzałem, zadziałały.

[#5] Re: Trapped 2 i CGX

@LeMan, post #4

A swoja droga, to gdzie mozna zdobyc Trappeda 2 i 3? Bardzo dobrze wspominam jedynke. Fajny trojwymiarowy RPG ;)
[#6] Re: Trapped 2 i CGX

@Andrzej Drozd, post #5

Bodaj były na którymś ACS-ie. Popatrzę u siebie to może znajdę.

[#7] Re: Trapped 2 i CGX

@Andrzej Drozd, post #5

Mam
[#8] Re: Trapped 2 i CGX

@Bibek, post #6

Na ACSie jest tylko demo dwojki. Natomiast w pelnych wersjach sa Testament 1 i 2.

Dodane: Albo na MA (nie chce mi sie zapuszczac CDCata ;) ).



Ostatnia modyfikacja: 24.09.05 18:22
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem