[#1] onescapee
obecnie gram w tą świetną gre ale utknołem w pewnym momencie ,doszedłem do robota który strzelał samonaprowadzającym laserem ,udało mi się go zniszyć teraz jak podchodze do konsoli musze wpisac pewne symbole .Wcześniej zapisywalem je na kartce byly to (taki zakręcony ogon zaczynający sie od dołu,drugi przypominal ludka ze skrzydłami,trzeci to litera "E" pisana w lewo bez środkowej kreski).Po pierwszym wpisaniu nic się nie stało konsola się zamkneła ,wprowadziłem zatem podobny symbol do drugiego ,niby wszystko było dobrze konsola sie nie zamkneła ,tylko nie wiem gdzie isc dalej teleport nie działa ,drzwi też nie moge otworzyć a nie widać żeby była droga w prawo.Nie wiem co robić dalej czy musze wprowadzić do konsoli dwa kody????
[#2] Re: onescapee

@sprawler, post #1

Ja do tego momentu niedoszedłem, ale jak dojdę to chętnie pomęcze się z tym problemem ;)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem