[#1] Gry "z opóźnionym zapłonem"
Są gry, które wciągają od razu. Są też takie, które docenia się dopiero po jakimś (długim) czasie. W czasach A500 miałem tak z Prince of Persia - pograłem w nią trochę, potem odłożyłem na rok i po owym roku zagrałem znowu i tak mnie wciągnęła, że doszedłem do końca. Obecnie mam podobny przypadek z Worms. Kiedy ta gra była nowością, pograłem w nią parę razy i dałem sobie spokój. Parę tygodni temu zagrałem sobie znowu i... wciągnęło mnie na dobre.
Macie podobne doświadczenia?

[#2] Re: Gry "z opóźnionym zapłonem"

@PopoCop, post #1

Ja miałem tak z Traps'n'Treasures, Assassinem i ... Superfrogiem. Na początku te gry mnie odstraszały, uważałem je za mało interesujące. Później jednak zmieniłem zdanie :D
[#3] Re: Gry "z opóźnionym zapłonem"

@mailman, post #2

To prawda.Wiele razy jakaś nowa gierka po kilku dniach grania lądowała w pudełku po to by po pewnym czasie wrócic do niej da dłużej.U mnie tak było z Alfabetem Śmierci czy SWOS.

[#4] Re: Gry "z opóźnionym zapłonem"

@PopoCop, post #1

Ja tak mialem tez z paroma tytulami, tyle ze zaden nowy nie byl (ja z Ami obudzilem sie gdzies w 1997/8).

A rok temu mialem takie uczucie z DJ Bazz - "Andre & Michelle" (DJ Wirebrain rmx), ale to chyba nieco nie w temat. :)
Tylko chcialbym przyuwazyc, za ja tak mam czasto z nowosciami w swiecie muzyki klubowej.

[#5] Re: Gry

@piter144, post #3

U mnie Alfabet Śmierci "załapał" od razu :) Wyśmienita gra :D A z SuperFrogiem miałem podobną przygode jak mailman ale teraz już lubie tą gierke :)



Ostatnia modyfikacja: 29.09.05 17:37
[#6] Re: Gry "z opóźnionym zapłonem"

@PopoCop, post #1

a ja odkryłem na nowa PP Hamer jest extra :D

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem