[#1] OpenTTD 68k - problem
Moj config to a1200 040/40 16 mb fast picassoII+. Mam windowsowa wersje Transport Tycoon i wszystkie pliki na swoim miejscu. sdl i ixemul tez zainstalowane.

Zwiekszam stack, odpalam open ttd - dysk mieli, pojawia sie na wb okiengo gry (czarne w srodku). Dysk troche jeszcze mieli i wyskakuje mi suspend/reboot ... Czy o czym zapomnialem ??
[#2] Re: OpenTTD 68k - problem

@twardy_gda, post #1

u mnie wyskakuje video drive sdl ze go nie mam i na tym konie reset
[#3] Re: OpenTTD 68k - problem

@koksik, post #2

Bez SDL nie odpalisz....
[#4] Re: OpenTTD 68k - problem

@twardy_gda, post #3

to jak zrobic aby odpalil
[#5] Re: OpenTTD 68k - problem

@twardy_gda, post #1


o ile dobrze sie orientuje to 'instalowac' sdl trzeba (a raczej mozna:) tylko pod mosem. pod 68k to jest biblioteka linkowalna do programu. nie mam wiec pojecia co zainstalowales.
[#6] Re: OpenTTD 68k - problem

@kiero, post #5

co oznacza termin "linkowalna" bo nie jestem w temacie co nalezy zreobic krok po kroku
[#7] Re: OpenTTD 68k - problem

@koksik, post #6


Oznacza to, ze jest wbudowana w program i nic nie musisz robic.
[#8] Re: OpenTTD 68k - problem

@kiero, post #5

Wytłumacz mi w takim razie co to jest sdl.library w moim katalogu libs: ???
[#9] Re: OpenTTD 68k - problem

@twardy_gda, post #8

no własnie co to jest sdl i dlaczego wyskakuje ze nie umie znalezc video driver
[#10] Re: OpenTTD 68k - problem

@koksik, post #9

A jaki masz konfig?
[#11] Re: OpenTTD 68k - problem

@twardy_gda, post #8


nie mam pojecia co to jest. nigdy nie slyszalem o sdl.library. gdzie to znalazles?
[#12] Re: OpenTTD 68k - problem

@twardy_gda, post #8


aaaa, wlasnie widze ze pojawila sie tez dzielona wersja dla 68k. zacofany czlowiek jest:)
[#13] Re: OpenTTD 68k - problem

@kiero, post #12

hehe ... no dobra, a moze jacys uzytkownicy ktorzy odpalili na 68k openttd sie wypowiedza na ten temat ?? caly czas mi nie dziala
[#14] Re: OpenTTD 68k - problem

@koksik, post #9

wymagana jest karta gfx, a sdl.library znajdziesz na aminecie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem