[#1] Gunship 2000 AGA i WHDLoad
Właśnie przeczytałem na stronie WHDLoad przy nowej wersji installera gry Gunship 2000 AGA:
- AGA version *really* fixed

Czy to oznacza, że autor naprawił błąd w grze (który występuje tylko w wersji AGA) polegający na tym, że w dalszej części gry (gdy już dowodzimy oddziałem) żadne z rakiet nie dochodzą celu?

[#2] Re: Gunship 2000 AGA i WHDLoad

@grxmrx, post #1

Nie grałem za długo w Gunship2k, ale ja mam zainstalowane na dysku bez WHDLoad.

[#3] Re: Gunship 2000 AGA i WHDLoad

@BagoZonde, post #2

Ale co to ma wspólnego z moim pytaniem? ;) Obojętnie czy z dyskietek się gra czy zainstalowane instalerem dołączonym do gry czy WHDLoad (choć jeszcze nie testowałem, stąd pytanie) gra w wersji AGA ma ten błąd z rakietami, które nie trafiają celu. Jest to widoczne z tego co pamiętam dopiero gdy dowodzi się oddziałem śmigłowców, w trybie kampanii, na początku gry nie.

[#4] Re: Gunship 2000 AGA i WHDLoad

@grxmrx, post #3

Oooo! Sorry, źle zrozumiałem pytanie. Myślałem, że z tymi rakietami nie działa tylko na WHDLoad z niewiadomych powodów. Nie grałem w Gunshipa za długo więc nie wiedziałem, że z tymi rocketsami są problemy...

[#5] Re: Gunship 2000 AGA i WHDLoad

@grxmrx, post #1

Nasz domysły nic tu nie pomogą - spytaj autora instalki.



Ostatnia modyfikacja: 03.04.06 15:17
[#6] Re: Gunship 2000 AGA i WHDLoad

@grxmrx, post #1

Ja napisałem Jeff'owi, że w czasie jak wybieram Mission Orders to WHD (albo sama gra) się wysypuje i zwraca jakiś błąd. Jeff ten błąd na pewno poprawił, bo u mnie już go nie ma. A czy zrobił coś jeszcze to nie wiem.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem