[#1] Skarb Templariuszy
Witam weteranów!

Zapewne pamiętacie grę 'Skarb Templariuszy' wydaną przez LK Avalon? Sprzątając, znalazłem niegdyś kupiony oryginał i przypomniały mi się dłuugie godziny spędzone przed tą grą. Wartko otworzyłem pudełko i... wszystko jest . Nawet karteczka z moimi adnotacjami do poszczególnych zagadek gry hehe. No i tu pytanie - czy ktoś się orientuje w jakiej miejscowości były robione zdjęcia? Chciałbym tam pojechać, pozwiedzać, a nawet pograć sobie na laptopie + UAE . W instrukcji nawet słowa na ten temat. Być może dobrym tropem jest to:

http://www.templariusze.org/galeria.php

Pozdrawiam.

[#2] Re: Skarb Templariuszy

@vOYtEC, post #1

Szczęściarz, szukam tej gry od dawna.....

A co do okolic - nie są to czasem okolice Malborka ??

[wyróżniony] [#3] Re: Skarb Templariuszy

@vOYtEC, post #1

Witaj, przez przypadek znalazłem Twój post i postanowiłem odpowiedzieć, jeśli to jeszcze aktualne. Lokacja jest kuriozalna, trochę też jak sama gra :) Dokładnie to wieś Wygiełzów, na trasie z Krakowa do Oświęcimia, niedaleko wsi Babice. Krótko: Jura Krakowsko-Częstochowska, na jednym ze wzgórz znajduje się zamek biskupi Lipowiec. U podnóża jest skansen, całość to Nadwiślański Park Etnograficzny. Miłej wizyty: LINK

Pozdrawiam,
tr

PS. oczywiście w lecie!
[#4] Re: Skarb Templariuszy

@tragaluz, post #3

No to ciekawie.

Wygiełzów jest rzut beretu od mojego domu :D

[#5] Re: Skarb Templariuszy

@Hubez, post #4

A "Tajemnica Bursztynowej Komnaty" - zdjęcia robione w Tenczynku i Pszczynie oraz kilka nad rzeka Sołą.
[#6] Re: Skarb Templariuszy

@tragaluz, post #3

Po 9 latach, ale co tam... Bóg zapłać!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem