[#1] Heretic 2 Patch
Witam.Czy ma ktoś patche do tej gry?Podeślijcie na meila :)

[#2] Re: Heretic 2 Patch

@jarecki130, post #1

Były w ACSach, albo do pobrania ze strony producenta (portu).

[#3] Re: Heretic 2 Patch

@11MASTEr, post #2

albo do pobrania ze strony producenta (portu).

... po zarejestrowaniu się.

[#4] Re: Heretic 2 Patch

@mailman, post #3

No właśnie. Kupiłem sobie tę grę na Allegro - oryginał na dwóch płytach, do grania pod Morphosem. Na stronie Hyperionu (producenta) się zarejestrowałem i chciałem pobrać aktualizacje / Patche, jednak tam nic nie ma. Mam wrażenie że producent chyba o tej grze już zapomniał. Nawet nie ma możliwości rejestracji tej gry, nic.

Czy mógł bym prosić o podesłanie na email, wszystkich dodatków, które do niej się ukazały ?
[#5] Re: Heretic 2 Patch

@gilban, post #4

Wejdz na Aminet,powinno tam byc wszystko.
[#6] Re: Heretic 2 Patch

@Grisza, post #5

Do Heretica II są tylko dwa dodatki robione przez kogo innego, demo oraz niemiecka lokalizacja. Znalazłem gdzieś torrenta, w którym jest aktualizacja wydana przez Hyperion o nazwie h2update_000717.lha. I teraz mam pytanie, czy było coś jeszcze ? Czy tylko to ?

Kolejne pytanie: Gdy pod MorphOS odpalam grę, ona sama jako taka działa ładnie, jednak gdy lecą w tle filmiki - słychać tylko głoś, natomiast nie widać nic. Czy jest na to jakieś lekarstwo ?
[#7] Re: Heretic 2 Patch

@gilban, post #6

Witam.
Nie zakładam nowego wątku
Ludzie poratujcie takim krótkim zbiorem liczb może nawet cyferek abym mógł zagrać w
Heretica 2.
Nikt w dziale giełda nie zaproponował mi sprzedaży tej gry.
Pomocy
[#8] Re: Heretic 2 Patch

@mwb113, post #7

To znaczy chcesz obrazy ISO ?

Nikt Ci nie zaproponował sprzedaży bo widać w Polsce tego mało było. Gra jest z 1998 roku. Mi się przez przypadek kiedyś udało na Allegro grę kupić i dlatego mam. Minimalne wymagania to Amiga z OS 3.x, WarpOS oraz procesor PPC. Oczywiście pod MorphOS'em działa wybornie.
[#9] Re: Heretic 2 Patch

@gilban, post #8

Cd-KEY
[#10] Re: Heretic 2 Patch

@mwb113, post #9

...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem